РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити

Найцікавіше

ХОРОСТКІВ ПРОГНУВСЯ ПІД АГРОХОЛДИНГ, ЯКИЙ ТРУЇТЬ ЛЮДЕЙ 

В черговий раз міський голова Хоросткова Степан Гладун та окремі депутати довели, що особисте збагачення їм важливіше, а ніж здоров’я та добробут жителів міста. На сесії Хоростківської міської ради після наполягань мера, годинної дискусії частина депутатів все таки прийняла незаконне рішення.

Після розгляду кількох питань, які стосуються життєдіяльності міста, мер Степан Гладун знову підняв питання про передачу оренди земельної ділянки від теперішнього орендаря ТОВ “ГЛОБАЛ ФІД” до підприємства-банкрота, яким прикривається агрохолдинг “Мрія” – ТОВ “БУД М”.

За це питання депутати голосували двічі. Перший раз не набралося достатньої кількості голосів, щоб прийняти передачу оренди земельної ділянки. Після голосування міський голова обурився і вирішив нівелюючи регламент міської ради Хросткова знову винести це питання на голосування. Частина депутатів почала протестувати, адже на їхню думку протягуючи таке рішення мер Хоросткова дбає перш за все за особисту вигоду.

Дехто з людей нагадав Степану Гладуну, як він особисто запрошував кожного депутата до себе в кабінет і наполягав на позитивному рішенні для агрохолдингу “Мрія”. Проте, не зважаючи на це, Степан Гладун все одно вважав, що віддати землю агрохолдингу, який обманним шляхом укладає договори без відома селян, як це було в Крогулці і який труїть людей і худобу – це єдине правильне рішення.

Один з депутатів, голова земельної комісії запропонував, аби вирішити це проблемне питання, розділити земельну ділянку між двома підприємствами. Адже в ТОВ “БУД М”, яке входить в агрохолдинг “Мрія” і претендує на землю, є зареєстроване право власності лише на 4 будівлі. В той час, коли на більше ніж 4-ох гектарах знаходяться ще 3 величезні ангари.

Представники ТОВ “ГЛОБАЛ ФІД” принесли на сесію як доказ нотаріально посвідченні договори купівлі-продажу цих споруд. Як пояснив, один з представників цього підприємства, реєстрація права власності в них також була.

Однак, її з невідомих причин скасувала комісія з питань розгляду скарг у сфері держреєстрації при Мін’юсті України.

Після годинної дискусії міський голова знову поставив питання передачі оренди землі на повторне голосування. Частина депутатів засуджуючи дії мера і підкилимне лобіювання інтересів агрохолдингу “Мрії” покинула сесію. Однак, майже чарівним чином, цього разу з’явилася необхідна кількість голосів. Депутати передали оренду земельної ділянки від ТОВ “ГЛОБАЛ ФІД” до підприємства-банкрота ТОВ “БУД”.

А вже після голосування чимало обранців замислилося, а чи правильно вони вчинили. Адже агрохолдинг “Мрія” вже не одноразово втрапляв в скандали, коли працівники цього підприємства умисно чи через недбалість (зараз це з’ясовують правоохоронці) труїли людей, в селах яких “Мрія” арендує поля. Про це НАРОДНА ПРАВДА писала раніше. Зокрема, нещодавно такий випадок трапився в селі Мединя Івано-Фрнаківської області. У цьому населеному пункті через те, що “Мрія” вночі протруїла поля хімікатами виявили падіж худоби. А жінку-пастуха забрали в реанімацію.

Два роки тому побідна ситуація трапилася і в селі Шманьківчики Чортківського району. Там літаки, які орендувала “Мрія” покропили більше 20-ти людських хат та селян, які в той час працювали на городах. Одному чоловіку знадобилася серйозна медична допомога.

Тож не виключено, що земельну ділянку в Хоросткові “Мрія” отримала не лише для того, щоб зберігати там сільськогосподарську техніку, але й величезні цистерни з хімікатами. І ніхто не застрахований від того, що ці отрутохімікати для рослин можуть потрапити в грунти та підземні води Хоросткова.

Повідомляє “Народна Правда”

https://narodna-pravda.te.ua

 

 

 

 

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 14900$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити
Перейти ВВЕРХ