Найцікавіше

ВІДКРИТТЯ СВІТОВИХ РИНКІВ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ КУРЯТИНИ

За словами директора “УКАБ” Т. Висоцького, збільшення ринків збуту означатиме, перш за все, створення нових робочих місць та збільшення валового продукту України.

Виробляючи м’ясо птиці в Україні, ми майже на 100% використовуємо вітчизняну кормову базу – зернові, олійні, бобові.  Тому, експорт курятини та відкриття нових закордонних ринків для нашого м’яса птиці сприяє збільшенню внутрішнього виробництва, підвищенню її якості. Відтак – створенню додаткових робочих місць, нарощуванню додаткового валового продукту в Україні.

Загалом, відкриття нових ринків для експорту курятини має позитивний економічний ефект у національному масштабі, позитивний ефект з точки зору надходження валюти, оскільки вже наразі майже 5100 млн. доларів експортної виручки формується саме від експорту м’яса птиці. А ще це поширює бренд “зроблено в Україні”, – пояснив він.

При цьому потенціал України дозволяє збільшити виробництво курятини удвічі, додав експерт.

“Оскільки споживання на внутрішньому ринку не може швидко рости, єдиним варіантом розширення виробництва і збільшення сільськогосподарського валового продукту є експорт. Відповідно, відкриття нових ринків цьому сприяє”, – пояснив Висоцький.

Загалом, відкриття нових ринків для експорту аграрної продукції сприяє збільшенню внутрішнього виробництва та залучає додаткові валютні надходження в Україну, додав Новіков.

Перейти ВВЕРХ