Найцікавіше

БИТВА ЗА ВРОЖАЙ

На острові Кислиця Ізмаїльського району, що на Одещині, відбувся конфлікт при збиранні врожаю. Дві місцеві групи фермерів вкотре не змогли поділити сільськогосподарську техніку  та зібраний на острові врожай зернових культур.  До однієї із сторін відноситься депутат місцевої облради, який також є фермером – А.Чередніченко.

Згідно повідомлення  адвоката Чередніченка, оскільки дана територія не охоронялась то на місце сутички був викликаний наряд поліції, проте правоохоронці не втрутилась, аргументуючи тим, що подібного роду конфлікти повинні вирішуватись в судовому порядку. Обидві сторони конфлікту наполягають, що це їх власність і на доказ цьому кожна з них пред’являла відповідні документи, проте їх достовірність ще підлягає перевірці.

Разом із депутатом під час конфлікту перебував його товариш. Обидва постраждалі отримали тілесні ушкодження та потрапили до лікарні. Також Анатолій Чередніченко із товаришем подали заяви у поліцію, про посягання на їх приватну власність і завдання тілесних ушкоджень.

 

Перейти ВВЕРХ