Найцікавіше

ЧЕРЕЗ ПОМИЛКУ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ ФЕРМЕР ЛИШИВСЯ УРОЖАЮ

У Сумській області з поля, яке вже майже 8 років знаходиться в користуванні на умовах оренди  у агрофірми «Хотіньська», невідомі зібрали ти вивезли урожай озимої пшениці. Всього вивезли 70 тонн зерна з площі 17 га. Фермер  оцінив свій збиток у 360 тисяч гривень.

Коли Фоменком на полі було виявлено чужу техніку,  він одразу викликав поліцію та представників Асоціації аграріїв Сумщини. Пізніше з’ясувалось,  що вказівка зібрати чужий урожай надійшло від   Державної фіскальної служби.
Присутній на полі податківець повідомив, що їхня служба отримала повідомлення від Держгеокадастру про те, що це поле захоплене самовільно, на нього у Фоменка відсутні будь-які документи, включно і договір оренди, тому податківці прийняли рішення самостійно  зібрати врожай і передати його на користь держави.

Податківці при цьому стверджували, що про дані дії вони  повідомляли  Хотіньську ОТГ та фермера Фоменка, залишивши на полі табличку-попередження», — ідеться в їхньому повідомленні.

Фермер та голова місцевої об’єднаної територіальної громади повністю  заперечили повідомлення представника фіскальної служби.

“Офіційний лист від ДФС про це поле ми отримали у кінці червня цього року. Одразу  землевпорядника з сільради  ради я  направив до місцевого відділу Держгеокадастру. Він надав чиновникам всі необхідні документами, а саме – витяг про присвоєння кадастрового номера, договір оренди між нашою сільрадою і фермером, а також документ про державну реєстрацію даного договору. Тому міроприємством проведеним податковоюслужби всі вражені так само як і Фоменко.” – зазначив сільський голова.  Наразі постраждалий фермер написав заяву про повернення  вилученого в нього урожаю на ім’я начальника управління ДФС у Сумській області.

Перейти ВВЕРХ