Найцікавіше

ВАРТІСТЬ СПРАВЖНЬОГО ВЕРШКОВОГО МАСЛА

В власник компанії «Малочний альянс» О.Деркач повідомив, що в їхній компанії вирахували справжню вартість вершкового масла. Під час обліків враховувалась вартість всіх продуктів, що використовуються при виготовленні молока, транспортні витрати, податки, витрати на робочу силу і ін.

«Нещодавно подивився програму телевізійної служби новин (ТСН) про одних з наших конкурентів на молочному ринку, який “бодяжить” так зване вершкове “масло”, в якому немає ні краплі молока. На щастя, серед великих виробників, таких небагато. Але зустрічаються, схоже. Як не попастися на вудку і відрізнити подібну підробку в торгівлі?», — пише він.

Так, замдиректора компанії «Молочний альянс» В.Савелій прорахував якою повинна бути вартість найбільш популярного масла в Україні — 73% на даний час. За основу були взяті ціни на молочну сировину приблизно 6 гривень 55 копійок за літр, рентабельність виробництва на рівні 9-11% та існуюча торгова націнка в торгових мережах.

«За нашими підрахунками в “АТБ” дане масло повинно коштувати від 34-36 гривень за пачку вагою 200 грам. В “Сільпо”, “Мегамаркеті” та інших — на 2-3 гривні  дорожче», — повідомив Олександр Деркач.

Він також наголосив, якщо десь в магазині чи на ринку покупець побачить «масло» дешевше, наприклад, за 24 гривені, треба обов’язково замислитись. «Скоріш за все, це буде не масло взагалі», — прокоментував Деркач. Наразі ціни за кордоном кардинально різняться за своєю величиною, в країнах Єврозони вони досить високі, на Близькому Сході і в країнах Азії вони досить поступливі. Проте дана різниця зумовлена якраз якістю продукції. В Європі стандарти якості на досить високому рівні, оскільки там фактор здоров’я населення на досить високому рівні. В противагу Європі виступає Китай, де абсолютно занехаяли якісні показники і нашпиговують хімією все що тільки можна. Дана позиція не стосується лише масла, а практично всіх харчових продуктів. Як наслідок рівень смертності і здоров’я населення в цих регіонах теж кардинально різниться. З цієї причини продукція з Китайської Народної Республіки не експортується до країн Єврозони. З огляду на торгівельну війну, що нещодавно почалась між Китаєм і Сполученими Штатами Америки в Китаї виник гострий дефіцит харчових продуктів, оскільки власне виробництво лише на половину забезпечує потреби населення.

Довідка:

«Молочний альянс» — холдингова компанія, що поєднує підприємство з виробництва й збуту сирів і цільномолочної продукції, створена в червні 2006 року. Підприємства виробляють молочну продукцію під ТМ «Молочний шлях», «Славія», «Здорово», «Яготинське», «Яготинське для дітей».

Історія компанії почалася в 2000 році з придбання кількох виробничих підприємств, які в 2006 році були офіційно об’єднані в групу компаній.

АТ «Молочний альянс» — це бізнес, який стабільно і впевнено розвивається. Компанія демонструє стійку позитивну динаміку зростання.

Головні пріоритети, визначені на початку діяльності компанії з прицілом на майбутнє:

  • Турбота про здоров’я своїх споживачів
  • Натуральність продукції та її висока якість
  • Постійне оновлення технологічних процесів і устаткуванняНайпоширенішим брендом, який є лідером серед за якістю масла виступає “Пирятин”. Він  відтепер випускатиметься в оновленому дизайні. Нове оформлення упаковок продукції, яка випускається під брендом «Пирятин», має яскраві та виражені кольори: синій та бургундський, а логотип є оригінальним перетворенням веселого смайлу.

    «Новий логотип та дизайн упаковки ТМ „Пирятин“ був створений у розрізі оновленої стратегії бренду — „Фанат“. Комунікаційна платформа передбачає запровадження сирного культу. Якщо ти дійсно що-небудь любиш, то оточуєш цим себе завжди та скрізь. Ця теза доречно відображає нове позиціонування бренду», — відзначила маркетинг-директор ГК «Молочний альянс» Наталія Шадріна.

    Таким чином, оновлений бренд «Пирятин» об’єднує однодумців, збирає до свого кола всіх любителів сиру. Слід зазначити, що якість твердих та плавлених сирів ТМ «Пирятин» залишається незмінно високою, а асортимент продукції постійно розширюється.

    Так, наприкінці 2017 року тверді сири «Пирятин», «Король сирів» зі смаком та ароматом пряженого молока«, «Грація», «Парменталь», «Голандський брусковий» та «Російський класичний» від ТМ «Пирятин» виробляються в слайсерному вигляді в упаковці 150 г.

Перейти ВВЕРХ