РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Ціна: 5000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити

Найцікавіше

ЯК РОЗПІЗНАТИ СПРАВЖНЮ МОЛОЧНУ ПРОДУКЦІЮ ВІД ФАЛЬСИФІКАТУ

Не зважаючи на заборону  використовувати рослинні жири при виробництві молочних продуктів, вітчизняні  виробники повсюдно порушують цю заборону. 

Про це повідомив координатор Молочного комітету Європейської Бізнес Асоціації Є.Кузьменко.

“Саме заміна молочних жирів жирами рослинного походження є найпоширенішим способом фальсифікації молочної продукції, і якщо раніше рослинні жири домішувалися в невеликих кількостях, то зараз їх частка в молочному продукті може досягати 100%. Якщо виробник вводить споживачів в оману, нехтуючи таким маркуванням, це фальсифікат”, – розповів експерт.

Як відомо,  в молочних продуктах не повинні бути немолочних білків, рослинних жирів чи будь-яких стабілізаторів або консервантів, але якщо виробник додає рослинну сировину до складу молочних продуктів,   це обов’язково повинно бути зазначено на маркуванні:  “спред”, “молокомісткий напій”, “сирний продукт” та інше.

Виробники, які випускають відвертий фальсифікат і не вказують на маркуванні товару наявність в ньому немолочних жирів,  порушують правила чесної ринкової конкуренції – завдяки використанню рослинних жирів в цілому   процес виготовлення продукції здешевлюється приблизно в п’ять разів.

При виробництві молочних продуктів в Україні широко використовується пальмова олія, яку в Європі додають лише в технічні масла та лаки. 

Головною причиною заборони пальмової олії є той факт, що даний продукт негативно впливає на стан здоров’я споживачів. До того ж, виробники ігнорують норми щодо його використання і часто використовують дешеву олію “пальми” в своїй продукції.

Як мінімум 50% молочної продукції сфальсифіковано. Якщо ми візьмемо сегмент вершкового масла, то тут фальсифікат становитиме до 80%. Тому що туди замість молочного жиру, входить пальмовий і кокосовий жир. Відповідно можливості для фальсифікації просто величезні. Адже технічний жир є дуже дешевим. Підприємці на цьому дуже добре заробляють. Причому найчастіше фальсифікується масло з великою кількістю жиру, більше 70%».
Дуже погана ситуація склалася на ринку з безалкольнимі газованими напоями.Нагадаємо, останні три роки українські споживачі при виборі продуктів харчування могли покладатися лише на совість продавця і на власну інтуїцію. Державні органи не проводили перевірок з двох причин: по-перше, з 2017 року проводилася реформа перевіряючих органів, а, по-друге, в 2018 році урядом  був введений мораторій на перевірки.Серед виробників, до яких експерти «Укрметртестстандарту» мають претензії за якістю, – «Борщівський сирзавод» у Тернопільській області.
За даними експертів, сир «Російський» цього підприємства (дата виготовлення 13 січня 2018 року), містив 51% рослинного жиру. Хоча за нормами мав містити винятково молочний жир.Натомість головний технолог «Борщівського сирзаводу» М.Башняк відхиляє закиди фахівців «Укрметртестстандарту» і запевняє, що продукція цього підприємства є якісною, перевірки проходять регулярно і порушень не виявляють. На думку головного технолога заводу, звинувачення на їхню адресу можуть бути результатом брудної конкуренції: «Ану, зараз хвилиночку, я відкрию комп’ютер, я якраз сиджу за столом. Подивлюся, чи ми 13 січня взагалі працювали. 13 січня наш завод взагалі стояв. Грудень – ми стояли цілком, не працювали, і перший раз ми пустилися 15 січня. 13 – в нас навіть виробництва не було, у нас стояв завод, ми ні молоко не приймали, ні сир не випускали».Чимало господинь надають перевагу домашнім молочним продуктам. Кажуть, що магазинна сметана непридатна для приготування страв, а домашнє молоко смачніше та поживніше. Багато людей купують молоко на базарах для маленьких дітей. Втім, навіть така мотивація навряд чи змусить зізнатися недобросовісних продавців, чи справжнє молоко вони продають.«Моя сусідка, яка роками продає сметану, раніше варила три літри молока з борошном і туди додавала один літр сметани. Всю цю суміш продавала як натуральну сметану, – розповідає жителька одного з приміських сіл пані Наталія. – Зараз вона просто розбавляє три літри сметани одним літром молока». Господині розповідають, що інколи справді трапляється занадто жирна сметана, яку треба розбавляти. Та воліють робити це самі.Щоб згустити сметану, деякі виробники додають у сметану крохмаль та згущувачі, а щоб довше зберігалася – соду. Молоко розбавляти водою зараз вже не ризикують, але часто змішують кілька порцій. Можна  купити і молоко, пропущене через сепаратор. Крім того, молоком розбавляють вершки. Також замість вершків інколи продають і розбавлену водою сметану.

Передає НАРОДНА ПРАВДА

 

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 170000$
Купити
Перейти ВВЕРХ