buy nolvadex us kamagra visa debit brand name propecia buy buy topical clindamycin for acne buy levitra pakistan
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Мотопомпа Honda WT40X

Ціна: 33300 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити

Найцікавіше

ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА ДЛЯ ТОРГІВЛІ ОРГАНІЧНОЮ ПРОДУКЦІЄЮ

В Україні розроблена і вже впроваджена онлайн-платформа, на якій виробники і покупці органічної продукції з усього світу можуть здійснювати прямі угоди без посередників. Дана система досить спрощує сам процес торгівлі, оскільки виключає необхідність участі посередників, а також значно здешевшує об’єкт торгів, оскліьки за відсутності посередника виключається необхідність націнки за його послуги.

Вітчизняним додатком Agroportex.Bio можуть користуватися   тільки кінцеві виробники з сертифікованою продукцією. Всім іншим виробникам прийдеться пройти процедуру сертифікації своєї продукції, інакше система не її зможе розпізнавти. Додаток миттєво сповіщатиме виробників про запити на продукцію, зазначених в сертифікаті. Згідно з повідомленням, в додатку вже зареєстровано понад 400 операторів і майже 1000 найменувань товарів. Завантажити додаток можуть всі бажаючі, але продавати, купувати і мати доступ до ринку цін і пропозицій будуть тільки сертифіковані виробники і покупці, які пройдуть верифікацію.

Розробники додатку взялись за його впровадження коли виявили потребу в інструменті якісної комунікації між виробником і покупцем, який допоміг би збувати продукцію на європейських ринках і будувати прямі відносини між сторонами. Майже рік вони розробляли інструмент, який гарантує прямий доступ до органічним виробникам для покупців з усього світу. Так був створений Agroportex.Bio. На сьогодні цей інструмент вже пройшов тестування на реальних покупців, а 16 липня 2018 р перша версія програми з’явилася в маркетах для мобільних пристроїв. Він має найширший асортимент продукцыї українського виробництва, надає постійний та швидкий доступ до ринку пропозицій. Також надаються пропозиції первинного ринку за цінами виробників. З позитивних моментів можна зазначити ще й те, що покупці зможуть отримати інформацію про самого агровиробника, його діяльність, факти притягнення його до відповідальності за торгівлю неякісним, фальсифікованим чи контрабандним продуктом. Таким чином для реальних покупців стане можливим визначення “надійності” майбутнього партнера по бізнесу.

До прикладу  –  нещодавно в Україну з Китаю була завезена велика партія контрабандних пестицидів, які з-за низької вартості практично миттєво розкупились як дрібними так і великими аграрними компаніями і господарствами. Оскільки пестициди були вкрай неякісними і токсичними шкода при їх обприскуванні на полях була завдана не лише навколишньому середовищу, але й тваринам і людям що за ними доглядали і знаходились поруч.  По даним фактам було порушено ряд кримінальних спра, за якими агровиробники були притягнуті до відповідальності. Саме за допомогою даного додатку споживачі зможуть відсілковувати юридичних і фізичних осіб-агровиробників, котрі використовували даний фальсифікат. 

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити
Перейти ВВЕРХ