РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Ціна: 8300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 14900$
Купити

Найцікавіше

ПОДАТОК З ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ СПРЯМУЮТЬ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Фахівці  «Інституту аграрної економіки» вважають, що закон про сімейно-фермерські господарства збільшить надходження до сіл до одного мільярда гривень. Також він стимулюватиме розвиток місцевих кооперативів і фермерських господарств сімейного типу, що донедавна в Україні перебували у стані занепаду по причині досить сильної конкуренції з боку крупних агрохолдингів.

Водночас існує проблема створення відокремлених підрозділів агрохолдингів та їх офіційної реєстрації за місцем фактичної діяльності. Також питання спрямування ПДФО, утриманого із заробітної плати працівників, зайнятих у таких підрозділах, до бюджетів місцевого самоврядування за місцем їх розміщення залишається відкритою. Наразі група депутатів що входить до Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин активно включилась в розробку правок до даного закону, котра узаконила б на державному рівні це питання. Тоді б  податки з заробітної плати місцевих працівників, що працюють на с/г господарствах  легально поступали б у місцеві бюджети.  Внаслідок цього місцеві громади і об’єднані територіальні громади (ОТГ), що зараз досить активно розвиваються,  могли б отримувати значні кошти, що спрямовувались би на розвиток місцевих об’єктів інфраструктури – ремонтів фельдшерсько-акушерських пунктів, шкіл, доріг і закупівлі нової техніки і обладнання.

Нещодавно ухвалений Верховною Радою України  закон про стимулювання створення сімейно-фермерських господарств здатен збільшити надходження до бюджетів сільських рад. Про це заявив фахівець ННЦ «Інститут аграрної економіки» Л.Тулуш.

Позитив даних змін полягає в пункті 168.4 ст.168 Податкового кодексу України. Ними передбачається, що суми податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) із доходів від здавання фізичними особами земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(паїв) в оренду повинні сплачуватись податковим агентом до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об’єктів оренди.

Тобто агрохолдинги, які у більшості випадків орендують у селян землю, платитимуть ПДФО не за своєю податковою адресою, як було досі, а до місцевих бюджетів сільських і селищних громад. За словами науковця, до прийняття нового закону, дохідна база бюджетів сільських громад, а відповідно, й їх можливості щодо надання якісних суспільних послуг своїм мешканцям, суттєво обмежувалися.

В «Інститут аграрної економіки» зазначають, що спрямування ПДФО із орендних доходів на територіальну громаду суттєво підвищить рівень доходів бюджетів місцевого самоврядування, які відносяться до сільських територій. За оцінками науковців Інституту аграрної економіки, додатковий приріст надходжень до бюджетів сільських громад може перевищити 1 мільярд гривень. Це значною мірою сприятиме розвитку сільських громад. Дана практика вже давно існує в країнах Європейського Союзу, де села по рівню цивілізації, на відміну він нас, нічим не поступаються місту.

 

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Технічний стан
Ціна: 124000$
Купити
Перейти ВВЕРХ