РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Мотопомпа Honda WT40X

Ціна: 33300 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Фреза Grimme GF75-4

Ціна: 9900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити

Найцікавіше

ЗРОСТАННЯ ЦІН НА УКРАЇНСЬКІ КАВУНИ

Поточне зростання ціни на кавуни пов’язане здебільшого зі змінами погодних умов. На Півдні, де локалізоване виробництво, сьогодні часто йдуть дощі, вони заважають збирати кавун.  Продукт починає псуватись безпосередньо на полі. Дана обставина змушує фермерів масово його збирати і збувати. Одночасно з цим почала налагоджуватись погода в Центрі та на Заході, в цих регіонах сьогодні вже досить тепло і сонячно, в таку погоду попит на кавун влітку завжди зростає. Хоча загальна площа під кавунами в цьому сезоні значно менша ніж рік тому, проте на показниках врожаю це ніяк не відзначилось, завдякі сприятливій погоді. В деяких регіонах врожай виявився навіть дещо вищим порівняно з минулорічним. Початок сезону для більшості фермерів почався не досить вдало. Адже внаслідок весняної посухи врожай довелось збирати на кілька тижнів раніше запланованого, місцеві ринки для

Сьогодні кавун в господарствах Херсонщини вже коштує 2,5-2,85 гривень за кілограм, таку вартість виробники вважають цілком нормальною, вона в 1,6 рази вища від тої , що була в 2017 році. Адже цього року значно подорожчали як паливно-мастилні матеріали, засоби захисту рослин, а також мінеральні добрива. Також деякі господарства вклали чималі кошти в запровадження чи модернізацію систем штучного поливу полів, що зумовлює їх робити певну націнку на продукцію аби компенсувати свої втрати. Тому певно мірою з урахуванням транспортних витрат і сплати податків підняття цін виробниками значною мірою обгрунтоване і цілком адекватне.

Настрій фермерів останніми днями значно покращився, ціни сьогодні майже в 2,2 рази вищі від тих, що були ще 2-3  тижні тому, а в порівнянні з 2017 роком кавун взагалі подорожчав в 1,7 рази. Але це триватиме не довго. В серпні кавун знов може стати досить дешевим, оскільки це вже практично завершення сезону його збирання.  До того ж зайва волога не дуже добре може вплинути на якість кавуна та його транспортабельність, тобто той кавун, який зараз майже достиг, після дощів треба буде дуже швидко продавати. Експортувати такий кавун навряд чи вдасться. Все це  створить додатковий тиск на ціни внутрішнього ринку. Подекуди фермерам-баштанникам приходиться здійснювати обмін кавунів на картоплю, яка традиційно у великих обсягах вирощується на заході нашої країни, особливо в Полісській зоні.
Агровиробнгики досить задоволені теперішніми цінами, адже початок сезону почався з демпінгування цін.При цьому збільшується попит української баштанної продукції до країн близького зарубіжжя і зокрема країн Європейського Союзу. В Європі наразі спостерігається гострий дефіцит баштанних культур, по причині неврожаю в Іспанії і Італії, котрі були донедавна основними постачальниками баштанних. Особливо піднялись ціни на баштанні в Прибалтиці і Скандинавських країнах.

 

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 170000$
Купити
Перейти ВВЕРХ