РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Мотопомпа Honda WT40X

Ціна: 33300 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Ціна: 124000$
Купити

Найцікавіше

КРИТИЧНА СИТУАЦІЯ НА РИНКУ ЯБЛУК

Вітчизняна Асоціація  “УКРСАДПРОМ” в своєму письмовому зверненні просить Міністерство агропромислового розвитку підтримати ініціативу проведення під їх  керівництвом круглого столу за участю садівників і переробників плодово-ягідної продукції з метою налагодження ефективної співпраці та  нормальних умов на ринку продажу даних видів продукції

В даному зверненні  також повідомляється, що при формуванні  закупівельних цін на яблуко,  не враховується збільшення його собівартості, яка складає близько 3-4 гривень за кілограм. Зазначена цінова політика може призвести до відсутності пропозиції технічного яблука з боку офіційних виробників, оскільки його збір та поставка є вкрай збитковими для господарств. Наразі ряд підприємств орієнтуються лише на вітчизняний ринок, про експортні поставки для них не може бути і мови.

Асоціація “УКРСАДПРОМ” розраховує на підтримку Міністерства агропромислового розвитку у вирішенні зазначеної проблеми та недопущення зниження обсягів виробництва та переробки яблука, а відтак, і виробництва яблучного концентрату, що є експортоорієнтованим продуктом, а також скорочення кількості робочих місць для сільського населення, яке залучається до збору технічного яблука.

Однією з основних проблем садівників також являється відсутність нормальних умов зберігання зібраного врожаю. Згідно статистичних даних, щороку близько поливини всього врожаю знищується по причині зберігання в неналежних умовах. Проте далеко не кожному фермеру-садівнику по карману будівництво ангарів обладнаних відповідним холодильним обладнанням, що забезпечувало б відповідну і сталу температуру під час зберігання, особливо у зимово-весняний період. Внаслідок чого під час тривалого зберігання плоди втрачають свої смакові якості і товарний вигляд, подекуди просто стають нерпидатними до споживання. Лише кілька крупних агрохолдингів, що займаються садівництвом, можуть собі дозволити відповідні холодильні обладнання для ангарів, в котрих зберігаються яблука. Дані підприємства в переважній більшості і формують сцінову політику на даному ринку яблук, оскільки в ньому є абсолютними монополістами. Вони також і є основними постачальниками яблук на експорт, зоврема в країни Європейського Союзу. Традиційно на даному ринку для України основними конкурентами виступає російська Федерація та Білорусь.

Нещодавня  негода в Україні, зокрема, град і проливні дощі, завдали істотної шкоди якості майбутнього врожаю. Так, 25 липня пройшов сильний град над садівничими господарствами Хмельницької, Кіровоградської та Черкаської  областей. У результаті чого градом  були знищено значну частину недозрілих у повній мірі яблук. По причині чого дані плоди вже не зможуть поставлятись  для реалізації на ринок, скоріше всього вони відправляться на вторинну переробку. Відповідно якщо внаслідок домовленостей між садівниками і оптовими покупцями не буде досягнуто домовленості щодо адекватної ціни, значна частина врожаю може так і лишитись в садах.

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 170000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити
Перейти ВВЕРХ