where to buy obagi tretinoin cream 0.05 buy protonix online visa cipro cafergot where to buy
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 170000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити

Найцікавіше

СКЛАДНОЩІ УКРАЇНСЬКИХ АГРОВИРОБНИКІВ ПРИ ВИХОДІ НА РИНКИ ЄС

В Україні основна частка виробництва овочів зосереджена в  дрібних і середньої величини фермерських господарствах, які як правило з метою ухилення від податків працюють неофіційно і особливого бажання щодо об’єднання в кооперативи не мають.  Це спричиняє певні складнощі  для тих фермерів, які легально виходять на ринки збуту. Типовим негативом в даній ситуації стає те, що “легальний” фермер, сплативши всі необхідні податки і за свою діяльність і за найманих працівників – змушений продават свою продукцією дешевше, аніж той агровиробник, який ніде не зареєстрований, і нікому нічого не платить, розрахунки проводить суто готівкою і ніким не контрольований. Досить часто, сплативши податки і виконавши всі вимоги роздрібної мережі фермер, по факту, продає більш якісний товар дешевше, ніж той, хто торгує зі складу за готівку. Дана обставина досить сильно деморалізовує сумлінних виробників, які на відміну від “тіньовиків”  після дотримання всіх законодавчих процедур в плані реєстрації і сплати податків досить часто лишаються без прибутку. Внаслідок цих “тогівельних парадоксів” фермери не можуть стати частиною налагодженої і офіційної системи торгівлі, без чого практично неможливо вийти на європейські ринки.

Наразі українські фермери не мають досвіду і чітких позицій виходу на закордонні ринки, про них вони задумуються всерьоз лише тоді, коли на вітчизняних ринках для них зникають всі перспективи і виникає питання про згортання виробництва. Ось тоді в хаотичному порядку вони намагаються вийти на будь-яких трейдерів і подекуди з-за відсутності досвіду заключають вкрай невигідні контракти на поставку тих чи інших продуктів і з часом все-таки мусять згортати свій бізнес. В той час коли агровиробники середньої і вищої ланок, маючи налагоджену систему збуту отримують надприбутки.

Рейтинг експорту українських овочів станом на 2017 рік традиційно очолили тепличні томати, вони ж мають найбільшу частку експорту в структурі виробництва. В плодовоягідному сегменті лідером є яблука, але найбільшу частку експорту в структурі виробництва має лохина – понад 72,5%. Офіційно Білорусь, Польща та Угорщина  лишаються головними зовнішніми ринками збуту для українських овочів та фруктів. В 2017 році найбільшу частку серед країн ЄС структурі експорту серд овочів мають тепличні огірки, а серед плодовоягідної продукції  – кавуни, сливи, черешні, лохина, яблука, малина та вишня. Треба зауважити на тому , що яблука, сливи, вишні та малина експортувались в минулому році в країни ЄС здебільшого в якості сировини для заморожування та виробництва соків. Досить активно в країнах єврозони скуповують оптовими партіями вітчизняний мед, який завдяки відмінній якості користується неабияким попитом, лишаючи позаду багатьох конкурентів внаслідок гнучкої цінової політики українських виробників. Останнім часом намічається тенденція виходу  українськими аграріями на ринок Китайської Народної Республіки. КНР виявляє зацікавленість не лише до зернових і зернобобових культур українського виробництва, але і до овочево-фруктової групи, що з огляду на великі обсяги поставок, є досить позитивним моментом для наших фермерів.

 

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Технічний стан
Ціна: 124000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити
Перейти ВВЕРХ