РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 14900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Ціна: 124000$
Купити

Найцікавіше

НА ВОЛИНІ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАСОВИЙ ВІДСТРІЛ ДИКИХ КАБАНІВ

Внаслідок поширення в даному регіоні африканської чуми свиней (АЧС)  на рівні місцевої облдержадміністрації відбулось засідання місцевих мисливських господарст. Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів. Дане питання почали піднімати на обласному рівні по причині збільшення спалахів  АЧС в  місцевих  фермерських і селянських  господарствах. Внаслідок зараження свиней АЧС,  як фермери так і селяни понесли значні збитки, оскільки згідно ветеринарних приписів в радіусі кількох кілометрів від джерела зараження всі наявні свині підлягають забою і негайній утилізації. Компенсація за знищення тварин з боку держави селянам і фермерам не дає позитивного результату, по причині її мізерності, що лише викликає негативні настрої серед власників тварин.

Наразі популяція диких кабанів у Поліському регіоні є досить значною. З огляду на їх неконтрольоване переміщення, дикі кабани становлять особливу загрозу для місцевих господарств. Оскільки тварини практично безперешкодно нічної пори наближаються до жилих господарств і окрім зничення гороини становлять суттєву небезпеку в плані зараження свійських свиней. Дана обставина і стала однією з основних причин поширення АЧС в любомильському районі. Зрзки кількох відстреленх диких кабанів показали, що тварини дійсно заражені і становлять небезпеку. Оскільки АЧС являється інфекційним захворюванням, то з метою недопущення подальшого її поширення як в інші райони так і за межі області – керівництво області  вирішило піти на даний крок з організаціїї масового відстрілу диких тварин.

Згідно з розпорядженням голови Волинської ОДА було надано вказівку  відповідним підрозділам облдержадміністрації і мисливським господарствам в установленому законодавством порядку організувати масовий відстріл і знищення диких кабанів у Любомльському районі (Замлинское лісництво). Депопуляцію (зниження чисельності) диких свиней на території всієї області можна проводити незалежно від сезону полювання з дотриманням відповідних вимог. Туші відстріляних диких свиней на території неблагополучного району необхідно буде знищувати з дотриманням інструкції ветеринарних служб і санепідемстанції. Фінансування на всі поточні витрати з виїдзу на місця відстрілу і наступну утилізацію обласна держадміністрація взяла на себе. Також всі охочі фермери і фізичні особи можуть в разі потреби надавати всебічну підтримку транспортом і іншими засобами.

Так, на засіданні комісії розглядалися стан виконання розпорядження голови Волинської ОДА від 21.06.2018 № 371 «Про заходи ліквідації спалаху африканської чуми серед диких свиней у Любомльському РО УТМР (Замлинское лісництво) Любомльського району та посилення заходів щодо недопущення розповсюдження захворювання на території області».

Запрошені начальники районних, міських районних управлінь Головного управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту  споживачів області і користувачі мисливських угідь різних форм власності активно брали участь в обговоренні та надали пропозиції для ефективного виконання поставлених завдань.

За результатами засідання робочої групи при облдержадміністрації дано доручення Волинському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, ГУ Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту  споживачів у Волинській області, управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, користувачам мисливських угідь — провести виробничі наради серед працівників і керівників господарств у встановленому  протоколом терміну. Визначити орієнтовну кількість тварин, що пілягають відстрілу і розмір пов’язаних з цим витрат.

 

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити
Перейти ВВЕРХ