РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Ціна: 5000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Ціна: 124000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Фреза Grimme GF75-4

Ціна: 9900$
Купити

Найцікавіше

ПРЕЗИДЕНТ ПОВЕРНУВ ДО ПАРЛАМЕНТУ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО ПІДТРИМКИ С/Г ВИРОБНИКІВ ПРИ КУПІВЛІ ЗЕРНОВОЗІВ

Президент України Петро Порошенко повернув до Верховної Ради України  з пропозиціями законопроект, яким вносяться зміни до законів «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для АПК» і «Про державну підтримку сільського господарства України». Про це повідомляє  прес-служба Президента. Згідно з даним законопроектом  вагони-зерновози були віднесені до техніки та обладнання для галузі агропромислового комплексу, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається держпідтримка у вигляді грошових коштів.

В обгрунтуванні такого рішення Президент вказує, що вводиться державна підтримка на часткове відшкодування вартості закупівлі зерновозів є несправедливою по відношенню до більшості с / г товаровиробників, так як на неї зможуть претендувати тільки великі компанії. За словами президента, Бюджетним кодексом України встановлено, що в 2017-2021 рр. з держбюджету повинна виділятися на держпідтримку сільськогосподарських товаровиробників сума, яка дорівнює не менше ніж 1% випуску продукції в сільському господарстві.

22,5% такої підтримки сільськогосподарські товаровиробники направляють на закупівлю в українських виробників сільгосптехніки та обладнання (2017 – 10%, 2018 – 15%). У держбюджеті України на 2018 рік за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» передбачено майже 950 мільйонів гривень. З 1 січня 2018 р сільськогосподарським товаровиробникам на закупівлю техніки і обладнання українського виробництва надається компенсація в розмірі 25% її вартості. Проте внаслідок високої вартості вітчизнаної техніки наші фермери все більше схиляються до купівлі китайських агрегатів. Звичайно вона не йде в жодне порівняння в плані якості з технікою європейського чи американського виробництва, проте внаслідок дешевизни користується чималим попитом на вітчизняних ринках. Хоча зрештою фермери бідкаються з-за частих поломок і необхідності вкладання чималих коштів на ремонт “китайців”. Тому з огляду на таку невтішну ситуацію і була розроблена дана програма держпідтримки.

Петро Порошенко зокрема зазначив, що більшість (75%) с / г товаровиробників – це дрібні і середні фермерські господарства і їм об’єктивно не потрібні вагони-зерновози, оскільки внаслідок специфіки їх діяльності і її об’ємів вирощуваної ними продукції, їм повністю вистачає вантажного автотранспорту, подекуди перевозки здійснюються невеликими партіями річковими чи морськими шляхами.  Залізничний транспорт – це прерогатива крупних агрохолдингів і компаній, які оптовими партіями поставляють зернові і зернобобові культури на вітчизняний чи закордонний ринок. Тому в разі підписання даного законопроекту кошти  з держбюджету, які заплановані  на підтримку с / г товаровиробників, потраплять суто до крупних агрохолдингів, які наразі абсолютно не відчувають фінансового голодування, а навпаки отримують надприбутки. Вливання коштів в дані підприємства не дать позитивного результату в плані розвитку дрібного і середнього фермерства. З цієї  причини законопроект потребує доопрацювання чи розробки інших схем, котрі могли б реально забезпечити сталий розвиток і пітримку дрібних с/г виробників.

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити
Перейти ВВЕРХ