РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Фреза Grimme GF75-4

Ціна: 9900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Мотопомпа Honda WT40X

Ціна: 33300 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Ціна: 8300$
Купити

Найцікавіше

Критична ситуація з рейдерськими захопленнями земель в Україні

Рейдерство — це одна з найбільших проблем українського бізнесу і серйозна підстава не створювати агропідприємство  компанію в Україні для іноземного інвестора. Чим більше даних про це явище у нас є, тим більше є шансів захистити українські компанії. Генеральна прокуратура України надала свою статистику щодо рейдерських захоплень в Україні за останні 5 років.

Слід зауважити, що ці дані включають в себе захоплення як аграрних, так і інших бізнесів, тому їх можна розцінювати виключно як загальні тенденції в Україні.

З 2013 року в Україні відбулося майже 1708 рейдерських захоплення. 541 — за останні півтора року. Про це повідомляє.

З 2014 року кількість рейдерських захоплень постійно збільшується. Найбільша кількість відбулася у 2017 році — 415. Найменшу кількість рейдерських атак було зареєстровано Генеральною прокуратурою у 2014 році — усього 232 справи.

Найчастіше рейдерські захоплення відбуваються в місті Києві та Київській області. За останні 5 років тут було зареєстровано 413 атак. На другому місці — Дніпропетровська (134) та Львівська (91) області.

Правоохоронці не дуже полюбляють господарські справи і намагаються уникати їх розслідування, тому більшість випадків рейдерства переходить у господарську юрисдикцію. Також це говорить про некваліфіковану роботу сторони обвинувачення по збору доказів, коли адвокати рейдерів успішно захищають своїх клієнтів користуючись помилками слідства. В ряді випадків і саме “слідство” переходить на сторону рейдерів, незважаючи на кричущі факти правопорушень.

За оцінками експертів, сьогодні в Україні діє від 40 до 55 професіональних рейдерських груп. Вони використовують психологічний натиск, шантаж, підробку документів, підкуп силових структур, – створюють умови для рейдерських атак, захоплення і перерозподілу власності за рамками закону. Під рейдерські атаки загалом в Україні вже потрапили 3,7 тисячі суб’єктів господарювання. Річний обсяг рейдерського перерозподілу власності сягає в середньому від 2,5 до 3,5 мільярдів доларів США.

Основна мета рейдерства – приборкання великого бізнесу, великих фірм, підприємств, захоплення значних площ, земельних ділянок, обладнання і нерухомості.

Також почала роботу антирйдерна комісія при Мін’юсті, яка досить оперативно може в позасудовому порядку відмінити реєстраційну дію та залишити «чорного» реєстратора без роботи». Проте створення антирейдерських штабів не дало бажаного позитивного ефекту, оскільки вони просто не встигають адекватно реагувати на всі звернення про атаки зі сторони рейдерів, а також при при великій чисельності рейдерських груп – кілька представників влади проти них просто безсилі. З цієї причини доводиться часто підключати представників правоохоронних органів. Можливо зі зняттям мораторію на продаж земель с/г призначення, коли відкриється земельний ринок і аграрії зможуть придбати землю і вже не переживати, що хтось “скасує” їх договір оренди – рейдерські атаки відійдуть в минуле.

Рейдерство зазвичай пов’язане з діями реєстраторів або з судовими рішеннями по зміні майнових прав, складу засновників або керівників підприємства, скасуванню чи продовженню терміну дії договора оренди. Оскільки переважна більшість земель,  – за які ведуться спори, що подекуди переростають у збройні конфлікти, –  перебуває в користуванні аграріїв на праві оренди. На даних поплічників рейдерів можуть мати вплив лише представники вищих органів Міністарства юстиції, проте виходити на такі високі рівні можновладців може далеко не кожен пересічний дрібний чи середній фермер.

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити
Перейти ВВЕРХ