buy effexor xr cheap buy clindamycin phosphate gel 1 ordering arimidex online where can i buy 1 viagra pill buy cafergot tablets exelon buying indian point
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити

Найцікавіше

Український мед на закордонних ринках

За останні кілька років Україні суттєво збільшила поставки меду вітчизняного виробництва на закордонний експорт. Загальна сума отримана від такої реалізації становила майже 100 мільйонів доларів.

Більше половини (56,8%) меду, що надходить на європейський ринок з України, імпортують Польща та Німеччина. Крім того, за останні п’ять років, кількість країн Європи, яким до смаку наш мед зросла на третину. Цьому сприяє висока якість вітчизняного продукту.

Нещодавно до числа покупців українського меду долучились Бельгія та Нідерланди, тоді як 2013 році експортні поставки в ці країни практично не здійснювались.

Незважаючи на жорстку конкуренцію зі сторони Китаю, Аргентини, Мексики, український мед має ряд переваг на європейському ринку – це географічна близькість до регіону збуту, розвинена транспортна інфраструктура, висока якість продукції за конкурентоспроможною ціною.

Однак, з України, в основному, експортується соняшниковий мед (92%)- це сировина, що експортується в бочках. Що є найбільш зручно для оптових покупців. Відтак розширення асортименту продукції з меду, а також  брендованої продукції являється одним з викликів, що постають перед цією галуззю. Оскільки вони змушені вдосконалювати тару, в якій експортується мед, аби вона була найбільш зручною і ефективною для покупців. В даному напрямку досить активно працюють білоруські виробники меду. Для роздрібних покупців вони фасують мед в партії різної вагової категорії, від 0,1 кг до 5 кг. Щодо оптових партій, то тара збільшується в діапазоні від 50-100 кг.

Проте останніми роками українські бджолярі зіткнулись з новою проблемою. Сільгоспвиробники, на посівних полях котрих збирають мед місцеві пісічники, все частіше при обприскуванні полів пестицидами і іншими видами хімікатів – використовують вкрай неякісний, але дешевий на їхню думку китайський продукт. Крупна партія котрого нещодавно потрапила контрабандою в Україну. Досить часто при виборі пестицидів, для них визначальним фактором являється не якість а ціна.  Дані пестициди внаслідок високої токсичності спричинили масову загибіль бджолосімей по всій Україні. Пасічники понесли мільйонні збитки. Проте добитись компенсацій з боку винуватців так і не спромоглись, оскільки подібного роду спори вирішуються суто в судовому порядку. А коштів у виробників меду не завжди вистачає, аби заводити судову тяганину з крупними агрохолдингами, що в своєму штаті мають цілі юридичні відділи. Щодо держави то в поодиноких випадках пасічники таки добиваються певних компенсацій від можновладців, проте їх розміри сагають лише кількох сотень гривень, що подекуди у порівнянні з понесеними збитками виглядає досить комічно.

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 14900$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити
Перейти ВВЕРХ