РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 108500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Ціна: 8300$
Купити

Найцікавіше

Врегулювання на законодавчому рівні виробництва органічної продукції

Закон про екопродукцію

Даний законопроект певною мірою узгоджує чинне законодавство нашої країни і Європейського Союзу. Коли він набере законної сили, органічна продукція буде вважатися такою лише за умови  відповідності сертифікатами. Сертифікати діятимуть протягом 15 міс.

Перехід агровиробників на ці правила надасть їм можливість виходу на європейські ринки збуту. Оскільки без офіційної реєстрації своєї діяльності і отримання відповідного сертифікату експорт продукції до країн ЄС практично неможливий. До цього часу в Україні велика кількість дрібних і середніх агровиробників всіляко намагаються уникати реєстрації своєї діяльності і сплати податків за найманих ними працівників. Звичайно в такий спосіб їм вдається економити певні кошти і уникнути додаткових витрат, проте коли на вітчизняному ринку в них виникають поблеми зі збутом своєї продукції, вони починають всерьоз задумуватись про вихід на закордонні ринки. Проте тут дається взнаки інша сторона медалі їхньої діяльності. Оскільки вони не зареєстровані офіційно, в них відсутні сертифікати – в країнах ЄС їхня продукція, попри непогану якість, нікому не потрібна. Внаслідок чого фермери несуть колосальні збитки, які значно перевищують ті “заощадження” котрих їм вдалось досягти при”тінізації” свого бізнесу. Починати з початку всю процедуру реєтрації, отримання сертифікатів і вихід на міжнародних експортерів – займає досить багато часу і коштів.  Внаслідок чого значна частина фермерів банкрутує і згортає свою діяльність.

В разі якщо продукція, яка не відповідає вимогам органічного виробництва та маркування вона буде вилучатись в примусовому порядку Це правило буде відноситись до тих  виробників, котрі маркують свою продукцію в упаковках з  державним логотипом і позначкою органічний, біологічний,екологічний, органік тощо – проте насправді така продукція далека від стандартів, встановлених для відповідного виду логотипу.

Виробництво органічного молока, масла,  м’яса та іншої тваринної продукції передбачає спеціальні умови годування худоби. Всі тварини мають харчуватися виключно органічними кормами, без додавання будь-яких розчинників чи стимуляторів росту. Оскільки практично у всіх вітчизняних підприємствах практикується даний метод “стимуляції росту”, що нічого подібного з органічним виробництвом не має.

Худоба повинна мати постійний і безперешкодний доступ до пасовищ. Забороняється примусова відгодівля тварин. Не можна застосовувати гормони. Органічна рослинна продукціія повинна вирощуватися із використанням добрив, які розщеплюються природнім шляхом.

В разі потреби аграрії повинні взаємодіяти з органами що проводять сертифікацію, також з органами Держпродспоживслужби, ветеринарної медициниі ін. Для проведення лабораторних аналізів вони мають надавати зразки своєї продукції, грунтів, насіння і інших матеріалів. В разі виявлення порушень в процесі виробництва чи вирощування продукції, вона підлягає вилученню або у випадку з тваринами примусовому забою.

Передбачається, що документація, у тому числі фінансова, теж перевірятиметься. За реалізацію продукції з органічним державним логотипом за відсутності сертифіката передбачено штраф. Для юросіб – від 30 тисяч гривень. Для фізичних осіб-підприємців – від 19 тисяч гривень.

 

 

 

 

 

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 14900$
Купити
Перейти ВВЕРХ