can i buy clomid over the internet estrace buy online buy lamisil oral glucophage purchase online where to buy lasix water pill
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 108500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Мотопомпа Honda WT40X

Ціна: 33300 грн.
Купити

Найцікавіше

Концерн BASF придбав насіннєвий центр в Київській області

Концерн BASF, котрий являється світовим лідером з виробництва засобів захисту рослин (ЗЗР), наразі здійснив всі необхідні операції  з придбання частин бізнесу і активів німецької хімічної компанії Bayer. Також він додатково отримав у власність науково-дослідний насіннєвий центр по роботі з зерновими колосовими в Центральному на Київщині. Дана угода про отримання контролю над  бізнесом насіння для овочевих культур Bayer буде закрита BASF у жовтні 2018 року.

Дане підприємство є лише  частиною глобальної мережі науково-дослідних установ, котрою володіє концерн. З часом після налагодження потужностей під власні потреби центр  здійснюватиме повний цикл виробництва насіння і ЗЗР.

Про завершення придбання активів Bayer повідомляє прес-центр концерну BASF: «BASF закриває придбання бізнесу та активів від компанії Bayer і доповнює власний захист рослин, біотехнологію та цифрову діяльність; вводить насіння, неселективні гербіциди, обробка насіння нематоцидів. Отримані від дочірньої компанії наукові розробки будуть всебічно досліджені на предмет удосконалення. Також компанія вже налагоджує з’язки з потенційними клієнтами щодо поставок оптових і роздрібних партій засобів захисту рослин, а також елітного посівного матеріалу, зокрема зернових і зернобобових культур.

Придбання концерном даного бізнесу значною мірою стимулюватиме BASF у все більшому заглибленні в розиток новітніх технологій сільського господарства. Зокрема в розвитку стійких до хвороб і шкідників сортів пшениці і жита. Також дане придбання суттєво зміцнює позицію концерну на аграних ринках і створює досить непогані перспективи для подальшого росту і завоювання ринку ЗЗР. Для Київської області, де аграрний бізнес досить потужно розвинений, створення такого науково-дослідного центру є досить позитивним моментом. Адже місцеві аграрії зможуть чи не першими ознайомлюватись з новими досягненнями і технологіями нацковців в галузі ЗЗР і біотехнологій, а також на практиці перевіряти їхню ефективність. З огляду на багаторічну практику компаній, що об’єднали свій бізнес, тенденції розвитку їхніх технологій лише вдосконалюються і відомі практично у всіх частинах світу.

Таким чином, відповідно до умов угоди, BASF став власником глобального бізнесу глюфосинат-амонію компанії Bayer, насіння основних сортів культур на окремих ринках і отримав можливість їх селекції. Також до BASF перейшли науково-дослідні платформи для виведення нових поліпшених сортів пшениці, ряд продуктів для протруювання насіння, деякі гербіциди на основі гліфосату в Європі, цифрова агроплатформа ТМ xarvio, а також деякі дослідницькі проекти неселективних гербіцидів і нематоцидів.

 

 

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити
Перейти ВВЕРХ