РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 170000$
Купити

Найцікавіше

Українські виробники збільшують поставки томатів на експорт до країн Євросоюзу

Ще приблизно 10 років  тому  на ринку томатної продукції домінували виробники Китайської Народної Республіки. На сьогодні Україна  утримує позиції серед ТОП-10  світових виробників томатів, переробляючи понад 865 тисяч тонн томатів на томатну пасту для соків, кетчупів та соусів. Про це повідомляє  І.Сакаль, фінансовий директор ГК «Agrofusion», котра являється вітчизняним лідером в сегменті продукції з томатів.

Компанія Agrofusion  постачає томатну пасту у тридцять п’ять країн світу. На сьогодні понад 76,5% продажів  компанії – це експортні поставки. Серед основних покупців домінують країни Європейського Союзу. Незважаючи на досить сильну конкуренцію на європейському ринку і стандарти якості до продукції, томатна продукція користується неабияким попитом. Водноча європейський ринок – це  найбільш прогнозований та вигідний з точки зору прибутковості ринок.

За останні чотири роки Україна  збільшила експорт томатів до ЄС у 30 разів. Це не тільки заслуга компанії,  цьому сприяє й Мінагропрод, і Офіс з просування експорту. Наразі томатну продукцію може  експортувати не лише крупний виробник, а й середній і навіть дрібний фермер.

Як відомо, лідерами у цьому сегменті традиційно є США та Китай потім Італія, Іспанія, Греція, Португалія, Туреччина тощо. Сьогодні Україна увійшла до десятки найпотужніших виробників томатної пасти.

Україна сьогодні конкурує в експортних поставках із Китаєм. Це специфічний ціновий ринок – хоча українська продукція дещо поступається в ціні китайській, проте в плані якості наші томати  поза конкуренцією.

Окрім Європейського Союзу, українські аграрії уже третій рік поспіль експортують томатну пасту до Японії та Тайланду. Вихід на ринки цих країн в компанії розцінюють як досить успішний маркетинговий хід. Адже освоївшись на ринках цих країн, компанія може розширити геограцію своєї присутності і в решті країн Східного регіону.

Велику перспективу Україна томатному сегменті вбачає  у ринку Великобританії. В разі її повного виходу  із Європейського Союзу і  побудови зони вільної торгівлі українські товаровиробники  зі своєю томатною продукцією можуть стати досить конкурентоспроможними. Ринок Великобританії вважається чи не одним з найдорожчих і найбажаніших для оптових трейдерів. На ріст ціни тут також певною мірою впливає і  клімат, який не сприяє повноцінному вирощуванню томатів.

Зараз практично  в кожній країні Європейського Союзу усі фермери мають дотації, які спрямовуються на розвиток сільського господарства. Розмір дотації прямо-пропорційно залежить  від кількості землі що знаходиться в обробітку фермара (на праві власності чи на умовах оренди) і  коливається від 192 євро у Румунії, до 1495 євро – на Мальті, у середньому по Європейського Союзу – 362-415 євро на 1 гектар. Проте, в Україні дотації, якщо нашкребти все що можливо разів в 5 менші ніж в тій самій Румунії і становлять  26,5 євро на гектар. Проте незважаючи на таку мізерну державну підтримку,  наші виробники в досить сильному конкурентному середовищі лишаються спроможними не лише підтримувати свій бізнес, давати робочі місця і сплачувати податки, але і випускати високоякісну продукцію, яка завойовує все нові і нові закордонні ринки.

 

 

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 14900$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити
Перейти ВВЕРХ