РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Мотопомпа Honda WT40X

Ціна: 33300 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Ціна: 8300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити

Найцікавіше

Як НАБУ прикриває корумпований агрохолдинг

Цьогоріч вкотре працівники  агрохолдингу “Мрія” відчуваючи  свою безкарність порушують вимоги чинного законодавства в частині невиконання рішень суду. Не аби яку допомогу їм у цьому надають працівники місцевих відділів  поліції. Звісно їхня допомога в цьому процесі грає неостанню роль. Адже змість того аби присікати факти незаконного використання техніки, працівники поліції практично потурають правопорушникам.  Черговий раз на дорогах Тернопільщини   активісти місцевої громадської організації  зафіксували факт незаконного переміщення вилучених згідно постанови суду Києва речових доказів.

Близько  другої  години ночі під м.Тернополем затримали вантажівку, яка перевозила один із арештованих зернонавантажувачів марки Bergmann. Ця с/г техніка проходить як речовий доказ по кримінальній справі. Восени 2017 року НАБУ конфіскувало у с.Писарівка під Вінницею, а Солом’янський районний суд Києва наклав арешт на більше ніж 100 одиниць с/г  техніки.

Проте настання кримінальної відповідальності за переміщення та нищення речових доказів працівників  “Мрії” не зупиняє, адже за останній місяць це вже другий випадок, коли арештовані зернонавантажувачі марки Bergmann перевозять з місце на місце для того, аби подальше їх використовувати під час жнив. Чи не випадково, але в середині липня ще один із конфіскованих причепів також активісти затримали на тій самій стоянці у селі Велика Березовиця під Тернополем. Як бачимо, тодішня зустріч з правоохоронцями не дала жодних результатів і практично через кілька тижнів працівники “Мрії” знову взялися за своє. Техніка знову почала “гуляти” по дорогах і полях.

Неостанню роль щодо уникнення  відповідальності грає також і новостворене Нацагенство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одрежаними корупційними діяннями та іншими злочинами, яке зараз ніби то має відповідати за цю техніку.

Аби і цього разу не допустити нищення техніки, яка не належить “Мрії” представники власників викликали поліцію. Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце встановила, що водій вантажівки дійсно перевозив зернонавантажувач марки Bergmann. Табличка з серійним номером с/г ї техніки була збита. А заводський серійний номер, викарбуваний на одному із металевих кріплень збігався з тим, що є в переліку арештованої техніки під час спецоперації детективів НАБУ у селі Писарівка під Вінницею.

На вимогу правоохоронців пред’явити документи на зернонавантажувач водій фури лише розповів, що перевезти техніку його найняли менеджери сумнозвісного агрохолдингу “Мрія”. А куди саме мав доставити причепа чітко сказати так і не зміг.

Поліцейські під час зовнішнього огляду встановили –  арештований зернонавантажувач не лише перевозили, але й пошкодили його. В причепа були повністю відсутні два передні колеса.

А задні колеса під час перевезення та якихось маніпуляцій теж були пошкодженні ще раніше, адже одне із коліс замінили лише нещодавно. Про що свідчить квитанція отримання Новою Поштою нової шини, яка, до речі, на такий зернонавантажувач вартує щонайменше 100 тисяч гривень.

С/г техніку, на яку накладено арешт “Мрія” переміщує без дозволів систематично. Причепи  Bergman та борони зараз знаходяться під арештом згідно постанови Солом’янського районного суду міста Києва. А згідно протоколу детективів НАБУ ця та інша с/г  техніка мала б розміщуватися на 4-ох визначених спецстоянках  — двох у Тернопільській області, а саме: у смт. Козова і в селі Велкиі Бірки, ще по одному в Хмельницькій та Чернівецькій області.

Також за цим протоколом весь перелік техніки віддавався на відповідальне зберігання ніби -то не зацікавленній особі – такому собі М.Галушці. Однак, пан Галушка – є працівником агрохолдингу “Мрія”. Цей факт він і сам не заперечує, бо відвідуючи  села та райцентри Тернопільської області представляється як менеджер саме “Мрії”.

Після випадку, коли арештовані детективами НАБУ борони були виявленна на полях “Мрії” під час роботи в Монастириському районі, техніку передали на відповідальне зберігання Національному агенству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одрежаними корупційними та іншими злочинами (АРМА).

Незважаючи на те, що техніка перебувала від юрисдикцією держустанови, працівники “Мрії” не зупинились від її використання в період жнив. НАРОДНА ПРАВДА вже писала неодноразово – що офіційного дозволу на роботу цією технікою в “Мрії” не має. Проте  менеджерам агрохолдингу та детективам НАБУ вдалося за відповідну винагороду для останніх неофіційно домовитися про використання техніки під час жнив. Тому детективи НАБУ вже вкорте “не помічають” порушень законодавства збоку “Мрії”.

Це вже далеко не перший випадок, коли агрохолдинг “Мрія” та його керівництво  в особі С.Чернявського відкрито нехтують чинним  законодавством. Порушують вимоги судових рішень, незаконно переміщуючи  і використовуючи сільгосптехніку.

Повідомляє Народна Правда

 

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити
Перейти ВВЕРХ