РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 14900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Фреза Grimme GF75-4

Ціна: 9900$
Купити

Найцікавіше

Агрохолдинг “Мрія” з подачі НАБУ продовжує обробляти свої поля краденою технікою

За останні півроку громадськими активістами разом з представниками правоохоронних органів було встановлено  4 випадки, незаконного користування агрохолдингом “Мрія” арештованою сільськогосподарською технікою. Техніка, що мала б знаходитись на штрафмайданчиках – вільно переміщується по дорогах і застосовується на роботах в полях. В двох останніх зафіксованих випадках  працівниками “Мрії” переганялись пошкодженні зернонавантажувачі марки “Bergmann“, які проходять як речові докази у кримінальному провадженні. Активісти зупинили фури у селища Велика Березовиця під Тернополем.   Після зовнішнього огляду і складеного протоколу поліція вилучила техніку і перевезла на штрафмайданчик. Потім було встановлено що  – з подачі керівництва агрохолдингу техніка не лише перевозиться, але і використовується на полях, що знаходяться в її обробітку.

Важко повірити в те, що дані дії попередньо не були “узгоджені” з працівниками НАБУ. Адже  коли на місце правопорушення приїхала поліція, менеджери “Мрії” почали ствердужвати, що зернонавантажувач їм передали на відповідальне зберігання саме  детективи НАБУ. Однак, правоохоронці зазначили, що за користування сільськогосподарською технікою, яка в ухвалі Солом’янського суду Києва зазначена як речовий доказ, передбачена кримінальна відповідальність. А саме згідно статті 388 Кримінального кодексу України – нищення, розтрата, переховування майна на якого накладено арешт, або ж яке вважається речовими доказами передбачено не лише штраф, а й навіть позбавлення волі до 3 років.

Арештований і викрадений зернонавантажувач Bergmann працював на полях поблизу села Онут Заставнівського району Чернівецької області. Комбайни “Мрії” при зборі ячменю пересипали зібраний врожай до причепу, на який накладено арешт згідно постанови Солом’янського суду Києва.

Як і в попередніх випадках табличка з серійним номером зернонавантажувача була збита. А серійний номер, який викарбуваний на кузові причепа збігався з тим, що є у переліку арештованої техніки і яка проходить як речовий доказ у кримінальному провадженні.

Працівники “Мрії” навіть не намагалися заперечити той факт, що вони користуються арештованою і викраденою технікою. Навіть додали, що будуть і подальше задіювати зернонавантажувачі під час цьогорічних жнив. Адже іншої техніки в них не має. Також чоловік запевнив, що вони не нищать зернонавантажувач, а лише в такий спосіб його зберігають.

Дивне трактування законів у предеставників “Мрії” – на їхню думку на речовому доказі можна спокійно працювати поки йде суд. І не лиш працювати, але збирати в нього зерно, пошкоджувати його і ремонтувати.

В кінцевому результаті – як суд має розбіратися, в якому стані майно було до того, як його передали на відповідальне зберігання спочатку фізичній особі, а потім у державну установу? І чи не пошкодила цю сільськогосопдарську техніку “Мрія” під час жнив?

Адже речовий доказ в кінцевому результаті постане перед судом в знищенному стані, а ніж в тому, в якому він був до того.

Однак, зважаючи на коментарі представників “Мрії”, правоохоронці після огляду зернонавантажувача склали протокол та вилучили техніку. Причеп Bergmann разом з трактором  перевезли на штрафмайданчик.

Повідомляє Народна Правда

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити
Перейти ВВЕРХ