order yasmin online uk where to buy genuine cytotec in manila claritin d cheapest price where to buy ampicillin for fish
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 108500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 14900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити

Найцікавіше

Україна займає лідируючі позиції з випуску орнагічної продукції

Міністерство аграрної політики зазначає, що наша країна займає  11-те місце серед країн Європейського Союзу  та 20-те у світі за площею земель сільгосппризначення, сертифікованих саме, як органічні. За даними відомства за останні 5 років ці площі збільшилися на 54,8%  (понад 405,8 тисяч гектарів). Це хоч і становить лише 1,36% сільгоспземель, проте забезпечує українським аграріям 7-е місце серед країн-виробників органічних зернових, а за площею органічної гречки Україна є не те що лідером серед країн Європейського Союзу, але й  усього світу.

Такі успіхи дозволили торік  продати за кордон 318,6 тисяч тонн органічної продукції на суму понад 65,37 мільйонів доларів. Головними покупцями української “органіки” стали країни ЄС, а  також Австралія, Канада, США та деякі азійські країни. Попит на нашу продукцію за кордоном  постійно зростає, оскільки вся вирощена продукція під “еко” маркуванням пройшла відповідну перевірку якості і має відповідні сертифікати. В Україні наразі ужорсточили вимоги до виробників органічної продукції. Всі господарства мають переобладнати свої виробничі потужності відповідно до європейських стандартів, пройти ряд перевірок відповідності цим стандартам і лише тоді отримують сертифікати якості. Відповідно ті фермери що отримали цей сертифікат і можуть виходити на ринки ЄС, в противному випадку шлях туди їм закритий. Проте досить велика кількість дрібних і середніх аграріїв працюють в “тіні” всіляко намагаючись уникнути оподаткування і зайвої реєстрації в державних органах. Це значною мірою дозволяє їм економити певні кошти. Проте коли настають проблеми з реалізацією продукції на вітчизняних ринках, утворюється надлишокова пропозиція і ціна катастрофічно падає, аграрії починають шукати виходи на закордонні ринки, проте тут  відкривається іннша сторона медалі їхньої “тіньової” діяльності. Без належної реєстрації своєї діяльності, підтвердження документально якості їхньої продукції і відсутності сертифікатів – вихід на ринки Європейського Союзу для них повністю закритий.

Фахівці комерційної служби Посольства США в Україні підрахували, що середня окупність інвестицій в наше органічне землеробство доходить до 308,45%, що безумовно робить його чи не найпривабливішим напрямком для вкладення грошей.

Проте якщо земля й сертифікована, вона  дуже виснажена десятиліттями бездумної “хімізації” і попервах урожаї будуть не те щоб дуже, а для того, щоб відновити природну родючість потрібні роки, якщо не десятиліття. Аби не доводити землю до стану деградації, потрібно ужорсточити контроль над аграріями в частині дотримання ними процесів сивозмін. Проте на практиці це досить складно контролювати. Виправити ситуацію може зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, коли аграрії стануть не тимчасовими користувачами оброблюваних земель, а повноцінними власниками. Тоді вони по справжньому перейматимуться станом належних їм земель і не будуть “вижимати” з землі всі соки до закінчення терміну дії їхньої оренди. Також вбачається позитивне зменшення рейдерської активності із захоплення земель.

 

 

 

 

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 170000$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити
Перейти ВВЕРХ