РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 108500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Мотопомпа Honda WT40X

Ціна: 33300 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити

Найцікавіше

Гербіциди, що викликають онкологію

Нещодавно  уряд Франції ухвалив досить складне  і некомпроміснее рішення. Ним було запроваджено  заборону на ввезення до 2022 року  гліфосату – засобу для боротьби з бур’янами і іншими шкідниками с/г культур. Також уряд  запросив розробки від  Міністерства сільського господарства плану  переходу на інші засоби захисту рослин, по котрих було проведено дослідження і встановлено їх безпечність. Оскільки гліфосат виявився небезпечним для життя і здоров’я населення. Санепідемслужбами почало проводитись дослідження і інших засобів захисту рослин, що використовуються французькими фермерами на їхніх посівних площах.

Аналогічну заборону нещодавно прийняли й у Німеччині. Там теж ввели заборону на використання гліфосату і почалась перевірка інших ЗЗР на безпечність для здоров’я людини і тварин. Така  єдина позиція двох найбільших економік Європейського Союзу  здатна остаточно змінити настрої в Європі, щодо закупівлі деного гербіциду і інших аналогічних ЗЗР.  Звичайно це матиме вплив і на Україну, яка проголосила курс на всуп до ЄС.

Гліфосат – це основний компонент  гербіциду Round Up, який виробляється американською компанією  – Monsanto. Популярність даної речовини пов’язана з  біологічною функцією яка знешкоджує всі рослини, за винятком культур, що становить цінність для сільгоспвиробника. Тому купуючи даний гербіцид, сільгоспвиробники збільшують буквально в рази свої врожаї і як наслідок прибутки. Проте існує і інша менш приємна сторона даної речовини. Так, згідно аналізів, проведених  Міжнародного агентства з дослідження раку (МАДР) Всесвітньої організації охорони було встановлено, що застосування гліфосату може сприяти “ймовірному” розвитку раку в людини.

Ці дослідження викликали резонанс практично у всьому світі. Реакція була неоднозначною. Проти гербіциду виступило населення і влада, за – аграрії, що грають не останню роль в економіці і політиці великих країн.  Відповідно в засобах масової інформації почала з’являтись інформація то про шкідливість гліфосату, то про його абсолютну безпечність. Обидві сторони конфлікту мали свій інтерес, нерідко проалачений. Питання почало набирати політичного характеру.

Аграрії в багатьох країнах протестують проти обмежень на гліфосат, розуміючи, що це вплине на врожайність та зниження їхньої конкурентності у порівнянні з виробниками, що вирощують продукцію в інших країнах, де гліфосат дозволений.

Попри позицію Франції і Німеччини загалом в  Європейському Союзі остаточне рішення не прийнято. Деякі країни не хочуть відмовлятись від даного гербіциду. Тому  Єврокомісія представила державам-членам ряд рекомендацій щодо безпечного застосування гліфосату.

Проте для  українського Кабінету Міністрів проблеми з гліфосатом наразі не існує. Оскільки дана проблема взагалі не обговорюється, а подекуди взагалі населення не ознайомлене з нею.Аграрії без жодних обмежень використовують гліфосат і інші можливо, теж небезпечні гербіциди. Проте зараз відомо лише про масові випадки гибелі бджіл, що спричинили пасічникам мільйонні збитки. Також подекуди надходять повідомлення про отруєння великої рогатої худоби і людей, що за нею доглядали поблизу полів, що піддавались обробці гербіцидами. Держава виплатила їм практично копійчані компенсації, що викликало масове обурення. Проте на цьому все і закінчилось, оскільки досить складно вирішувати такі питання через суд.  Пересічному пасічнику не з руки судитись з крупними агрохолдингами, що мають цілі юридичні відділи і необмежені фінансові ресурси.  Дані Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, свідчать, що з моменту опублікування висновків експертів МАДР Мінприроди додатково зареєструвало низку гербіцидів на основі гліфосату. Проте стан їх безпечності на людський організм наразі не відомий. В україського уряду  виникла не досить позитивна традиція – вирішувати нагальні проблеми, а не попереджати їх. Хоча це значно дешевше.

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити
Перейти ВВЕРХ