where can i buy phenergan tablets accutane buy online uk buy zofran online uk buy flonase new zealand intrathecal methotrexate order set detrol buy
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Ціна: 8300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 170000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити

Найцікавіше

Готовність України до переходу на нанотехнології в галузі агровиробництва

Протягом останніх 5-6 років інвестиції в AgTech-стартапи у світі збільшились майже в три рази. Зокрема в  2017 році перевищили 10 мільярдів доларів на  рік. Розвиток нових проектів є відповіддю на демографічний вибух, особливо в країнах Піденно-Східної Азії. Це традиційно Китайська Народна Республіка і Індія. В цих країнах існує постійна  загроза вичерпності природніх ресурсів, харчових запасів  та глобальних кліматичних змін. Незважаючи на те, що в Україні вирощується понад 72,3% видів сільськогосподарської продукції, якою торгують на світових біржах, тільки десята частина українських агрокомпаній почала впроваджувати інновації. Одна з головних причин – низька поінформованість і взаємодія між стартапами, що з’являються, та існуючим агробізнесом. У той же час, впровадження інновацій може допомогти аграріям вирішити проблеми в управлінні землею, планування, контролю виробництва, закупівлі та логістики. Такі передумови роблять нашу країну відмінним майданчиком для розробки і впровадження інноваційних рішень.

Про перспективи переходу України від аграрної до AgTech країни буде мовитись 7-8 вересня в Одесі на міжнародній зерновій конференції GRAIN UKRAINE. Партнером інноваційного блоку конференції виступає Agrohub – платформа для впровадження інновацій в агросектор.

Як зазначив Кирило Криволап, партнер Agrohub і асоційований партнер Civitta, існує кілька шляхів впровадження інновацій в аграрній сфері. Зробити це швидко, ефективно і з найменшими витратами можна, якщо компанія орієнтована на застосування готових перевірених рішень (це підходить для так званих late adopters). Інший шлях – інвестування в стартапи або в розробку інновацій всередині компанії. “На нашій інноваційної панелі на GRAIN UKRAINE ми зберемо всі зацікавлені в інноваціях аудиторії: стартапи, які самостійно розробляють технологічні рішення в аграрній сфері, тих, хто працює під потреби агрокомпаній, а також потенційних замовників – виробників і агротрейдерів. Ми детально обговоримо на прикладах кейсів різних компаній ризики і переваги впровадження технологічних рішень”, – повідомив Кирило Криволап.

Agrohub разом з Radar Tech та МХП в 2017 році году запустили перший український аграрний акселератор і розглянули 187 заявок від стартапів. Деякі успішні рішення для зернового ринку будуть презентовані на GRAIN UKRAINE у рамках пітчингової сесії для трейдерів і логістичних компаній.

Дмитро Титаренко, засновник Agroportex.Bio і один із учасників пітчингової сесії Agrohub Innovation Panel, розповідає про переваги нової B2B-платформи для агровиробників органічної продукції Agroportex.Bio. “На сьогодні наша платформа –  це важливе джерело ліквідної інформації про наявність і ціни на органічні товари. За 2018 рік ми планували охопити 15% операторів органічного ринку, а це близько 70 користувачів, але вже за два тижні роботи ми отримали більше 150 запитів на реєстрацію. На нашій платформі вже представлені такі категорії товарів, як зернові, зернобобові культури, в тому числі продукти їх переробки”, – ділиться Дмитро Титаренко.

Дмитро Михальчук, засновник Graintrack, представить на конференції ще одне технологічне рішення – CTRM-програму для управління зернотрейдінгом. Зазвичай зернотрейдери фіксують свої операції в Excel, що уповільнює їх роботу, призводить до ризиків помилок і фінансових втрат. “Graintrack автоматизує ці процеси, і зернотрейдер може більш ефективно управляти своїми торговими позиціями й операційною діяльністю. Цією розробкою вже користуються компанії з України, Казахстану, Росії, Швейцарії та ОАЕ “, – відзначає пан Михальчук.

III Міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE відбудеться 7-8 вересня в Одесі. Її відвідають понад 400 представників аграрної сфери, аби обговорити головні виклики для зернового ринку та знайти шляхи вирішення існуючих проблем. З моменту заснування конференція GRAIN UKRAINE стала однією із найбільш очікуваних зернових подій, на якій можна зустріти всіх ключових гравців ринку, а також офіційних осіб, представників міжнародних фондів та посольств. Компанії з 10 країн візьмуть участь в GRAIN UKRAINE.

 

 

 

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити
Перейти ВВЕРХ