РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 14900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Мотопомпа Honda WT40X

Ціна: 33300 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити

Найцікавіше

Українська сільгосптехніка виходить на європейський ринок

Українська сільгосптехніка  нарешті  вперше зможе взяти учать у найбільшій агропромисловій виставці Європи — AGROSHOW 2018, яка традиційно відбудеться в Польщі у Беднарах поблизу Познані з 20 по 23 вересня 2018 року. Це є суттєвим проривом вітчизняних виробників в сфері будівництва техніки, що задіюється в аграрному секторі. Цього вдалось досягти лише завдяки рокам клопіткої праці. Вітчизняні виробники попри досить складну економічну ситуацію в країні, бойові дії на Сході країни все ж змогли утриматись на ринку будівництва сільгосптехніки, і не лише утриматись, але і йти в ногу з часом в плані застосування новітніх технологій і підтримки євпропейських стандартів якості.

Виставку AGROSHOW вважають найбільшою аграрною виставкою у Європі. Протягом багатьох років AGRO SHOW сприймається як ідеальне місце для представлення новітніх і найсучасніших сільськогосподарських машин і устаткування. Саме тут традиційно, з 1999 року зустрічаються найкращі виробники сільськогосподарської техніки із провідними агрохолдингами. Відвідують AGROSHOW близько 150 000 відвідувачів з усієї Європи. Велика цікавість до події пов’язана із вдалим форматом, що передбачає як бізнес так і фестивальну складові, а також вигідним розташуванням у Західній Польщі.

Українські виробники візьмуть участь у AGROSHOW у форматі колективного стенду, який буде розташований на першій лінії у центральній частині експозиції на площі 1000 м2. Саме такий формат колективного стенду дозволить об’єднати зусилля учасників в організації та тематичному оформленні стенду, застосування маркетингових інструментів для привернення уваги до стенду, організації кейтерингу та гест-сервісу, запрошення іноземних делегацій, тощо. НА виставці з України візьмуть учать такі прповідні компанії, як компанія «Агрокалина», «Червона зірка» (ТМ Elvorti), «Степаненко і Ко» (ТМ Strom), «Росава» (ТМ Premiori), «Ливарний завод», «Бердянські жатки» (ТМ John Greaves), «Вібросепаратор» (Partner-VS), фірма «Агроцентр» та інші.

Засновнико даного рпоекту являється вітчизняна компанія «Експосервіс Україна». В ній наголошують на тому, що в Україні вже сформувалось коло  виробників, чиї амбіції виходять далеко за межі України і запити на участь у найкращих іноземних виставках поступово зростають. «Для нас головне показати, що участь у іноземних виставках не така висока, як прийнято думати, є чимало насичених та багатих ринків, що потребують українську продукцію — наголошує директор з розвитку «Експосервіс Україна» Павло Марков, — саме на AGROSHOW ми плануємо сформувати команду найпрогресивніших українських компаній для подальшої роботи, аби допомогти їм вийти на новий, не лише європейський, але і  світовий рівень».

 

 

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити
Перейти ВВЕРХ