Найцікавіше

Контейнерне вирощування малини

Ягідна ферма, що належить компанії Driscoll (Каліфорнія, США), приступила до тестового контейнерного вирощування малини та ожини на площі в 62 акра.

Перехід до контейнерного землеробства обумовлений дефіцитом сезонних робітників в Каліфорнії, а також значним збільшенням витрат на робочу силу, повідомляє Agroxxi.

«Контейнерне виробництво дозволяє нам доглядати за рослинами і збирати урожай з постійністю швидкістю», – сказав представник компанії Паркер Вайс.

Дивно, як економія декількох хвилин допомагає оптимізувати виробництво, особливо в гарячу пору жнив. Економія коштів також очевидна.

«З мінімальною погодинною зарплатою до 15 доларів США і додатковою оплатою понаднормових назріла необхідність прискорити виробничі процеси», – говорить Вайс. З огляду на, що багато робітників працюють по 50 годин на тиждень під час збору врожаю, це призводить до значних витрат, так чому б не полегшити трудівникам завдання, зробивши збір ягід більш швидким і зручним. Контейнерне вирощування ягід також допомагає заощадити в деяких випадках до 40% води, яка витрачатися на полив.

Керівництво компанії оцінило цю практику, відвідавши в європейські ягідні господарства. Причина, за якої впровадження технології відкладалося в Каліфорнії, – великі витрати. Для запуску проекту довелося інвестувати від $ 40-60 тис. на акр.

Цього року ягідні культури вирощуються на субстраті, а з наступного року передбачається використовувати органічний грунт.

 

 

Перейти ВВЕРХ