РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Ціна: 124000$
Купити

Найцікавіше

Критерії покращення експорту українського меду

Експорт українського меду потребує виходу на нові сучасні рівні. Насамперед необхідно розширити  асортимент продукції на основі меду, розробити відповідне пакування  та стратегію збуту  продукції. Це може статись  завдяки створенню кооперації виробників меду. Наразі наш фермери-пасічники при виробництві і збуті своєї продукції діють подиноко, без жодної консолідації своїх дій з іншими фермерами.

Зараз  наші пасічники продають лише сировину, а не готову продукцію. Трейдери скуповують мед, зливають його в бочки і експортують без всякої доопрацювання або брендування. Приблизно 82,5% обсягів – соняшниковий мед. Втім, європейці шукають унікальний продукт, нові смаки і поєднання, а також органічний мед. Попит на нього дуже високий, незважаючи на досить високу ціну.

Наразі наша країна посідає 1-е  місце в Європі за виробництвом меду. Проте, вартість українського природного підсолоджувача є однією з найнижчих у світі та становить 2,2 долари за кілограм. Проблема в тому що зараз європейці відходять від  споживання меду в його природньому вигляді, а шукають нові продукти на його основі. Вироби з різноманітними  прянощами, горіхами та ягодами, травами, гострим смаком із перцем, різноманітні види крем-меду. Така продукція набуває все більшого попиту порівняно зі звичайним медом. Органічна продукція також займає вагоме місце на європейському ринку. Пасічники Китайської Народної Республіки досить активно розвинули збут маточного бджолиного молока, на якому вони щороку заробляють до 1 мільярда доларів. На жаль вітчизняні виробники не можуть так заробляти на цьому продукті з причини його низької вартості в Україні і досить низького попиту.

До того ж, 98,5% усього українського меду експортується в бочках — без упаковки, без бренду, та фактично без доданої вартості. Такий “середньовічний” спосіб збуту своєї продукції вітчизняними пасічниками якраз і унеможливлює створення адекватної ціни на нього. Так середня ціна такого меду в 2017 році на європейському ринку не перевищувала 2,2 долари за кілограм. А також близько 85,6% вітчизняного природного підсолоджувача, що експортується — це мед соняшника. Відсутність різноманіття сортів меду також ускладнює збільшення ціни.

Такий підхід не враховує споживацьких трендів європейського ринку. Вихід на експорт у спеціалізовані магазини та торгові мережі з упакованим товаром дозволить отримати велику маржу: європейські ціни на квітковий мед — близько 5,25 євро за кілограм, на крем-мед — 6,85 євро за кілограм.  Нашим виробникам слід серьозно задуматись над створенням відповідних видів продукції, аби отримувати адекватний прибуток від своєї діяльності.

Вирішити питання, які дозволять покращити споживацьку привабливість українського меду, можна завдяки кооперації виробників меду. Виробники могли б спільно вирішувати питання збуту своєї продукції, його фасування, об’ємів поставок, зовнішнього вигляду упаки, створення національних брендів. Хоча  питання зі створенням бренду є досить складним і вартісним, проте з огляду на досить високий попит медової продукції, всі поточні затрати себе досить швидко окупили б і приносили чималий прибуток.

Також останнім часом наші бджолярі зіткнулись з проблемою знищення своїх бджолосімей під час обприскування полів, що запилюються бджолами, високотоксичними пестицидами. Аграрії досить часто  використовують дешеві китайські пестициди, що є в переважній більшості шкідливими для комах навіть при невеликій концентрації. Внаслідок чого пасічники несуть мільйонні збитки від таких дій недобросовісних сільгосппідприємств. Проте поодинокі фермери практично не в стані судитись з крупними агрохолдингами, що мають в своїх штатах цілі юридичні відділи.  В разі створення кооперацій бджолярі могли б колективно відстоювати свої права в судовому порядку і на майбутнє мати взаємовигідну підтримку.

 

 

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити
Перейти ВВЕРХ