РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 170000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 14900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити

Найцікавіше

Хвороби фруктових рослин і методи боротьби з ними

Протягом останніх 4 років ринок фруктів в Україні кардинально змінився. Традиційний імпортер — Росія — закрила для нас свій ринок. Гостро постала проблема диверсифікації експорту, і на перше місце виходить якість продукції.

А якість у нас часто страждає. Що таке якість? Насамперед це зовнішній вигляд. Якщо є партія однорідної продукції, одного забарвлення, одного розміру, красивого товарного вигляду, то це одна ціна. Далі йдуть смакові якості і вміст залишків пестицидів.

Якщо ви готові і знаєте свій потенційний ринок, де ви будете продавати, займайтесь органічним садівництвом. Якщо не знаєте, то виберіть те, що приносить прибуток.  Ви можете нічого не робити і через 2–3 роки просто втратити свої насадження.

А продукція повинна бути чиста не тільки від залишків пестицидів. Вона повинні бути чиста від токсинів і мікотоксинів. Багато вчених за останні роки довели, що екскременти гусені значно шкідливіші, ніж залишки пестицидів. І популярний стереотип «яблуко від бабусі з черв’ячком — екологічно чисте» вже не витримує жодної критики. Тому що нормальні споживачі не їдять червиві яблука. Або  з паршею. Спробуйте здати підгнилий виноград хоча б на переробку. З такого винограду й вино буде неякісним, воно забраковується. Це стосується і всього іншого.

Розвиток хвороб і шкідників завжди продиктований погодними особливостями сезону. Цього сезону зима була досить м’яка, сніжна. А потім раптово настала весна, і почалася вона дуже активно. Наприклад, цвітіння пройшло за 4–5 тижнів.

Особливо яскраво це проявилося на деяких сортах черешні. У деяких виробників черешня ніби зав’язалася, а потім почала сипатися. Це сталося через те, що  бджола практично не літала.

Шкідників у цьому році досить багато. Перед садівниками постає проблема: які препарати застосовувати? Я б порадив обов’язково враховувати селективність препарату. Адже в природі не існує препарату, який знищив би 100% поголів’я всіх шкідників усіх видів у саду. Максимум — 95%. Інших шкідників повинні підчищати хижаки, такі як сонечко.

Плодожерка  цьому році досить агресивна, її багато, вже народилося нове покоління. Не виключено, що в цьому році буде 3 покоління. Тому вона становить серйозний виклик для збереження якості плодів, які зав’язалися.

Досить поширеним був клястероспоріоз на кісточкових культурах. Також останніми роками у нас прогресує бактеріальний рак та опік. Чому це відбувається? Тому що багато саджанців було завезено з Європи. Саджанці завозяться зараз не тільки з Італії, але й з Каліфорнії. Кожна наша зима — це стрес для саджанців, завезених із теплих країв. І вірусні хвороби, особливо бактеріальні, особливо часто проявляються після того, як рослина потрапить у стресові умови.

Другою причиною може бути недостатній захист, по причині якого дерево хворіє. Хвороба його ослаблює, і тоді вже бактеріальні й вірусні хвороби добивають цю рослину. Таким чином, якщо рослина хоча б трохи перебуває в стані стресу внаслідок зими, засухи, перезволоження, або просто недостатньо захищена препаратами, її атакують бактеріальні хвороби. І нині я спостерігаю сад у Київській області з саджанців, завезених з Італії — він просто загинув на 3-й рік.

Вивести дерево зі стресу можна за допомогою препарату Ізабіон. Це єдине мікродобриво в портфелі «Сингенти». В чому його особливість? Воно містить амінокислоти, 10 з яких є ключовими. У світі немає жодного іншого препарату, який містить вільні амінокислоти. Адже якщо у рослини стрес, їй потрібні амінокислоти для того, щоб відбувалися окисно-відновні процеси. Тільки вільні амінокислоти відразу спонукають рослину боротися і відновлюватися, в результаті чого прискорюються окисно-відновлювальні процеси. Для порівняння: звичайним амінокислотам потрібно 2–4 дні для того, щоб вони розпалися до вільних і потім почали працювати в рослині.

 

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 170000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити
Перейти ВВЕРХ