where can buy hoodia s plus in singapore himalaya ashwagandha online buy buy prevacid where to buy bactrim in store ordering augmentin can i buy plavix over the counter
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Ціна: 5000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Ціна: 5000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити

Найцікавіше

Належні умови праці операторів с/г техніки – запорука продуктивної роботи підприємства

На українському ринку представлені трактори практично з усього світу, тож їхній вибір — справа не з непростих. Проте сьогод­ні все більше й більше сіль­госпвиробників, обираючи агрегат для своїх потреб, звер­та­­ють увагу, окрім основних технічних параметрів, як-от: потужність двигуна, тяговий клас трактора, наявність на ринку відповідного причіпного обладнання та сервісного обслуговування тощо, — на додаткові (але не менш важливі) його характеристики, зокрема на умови праці оператора та простоту експлуатації техніки.
І якщо раніше для «небалуваних» вітчизняними умовами механізаторів важливим був власне факт наявності хоч якоїсь більш-менш придатної техніки в господарстві, то із прогресуванням технічного розвитку для сучасного оператора саме умови праці є дуже важливим чинником на користь вибору певної машини. В останньому переконують і дослідження закордонних учених, які стверджують, що належні умови праці оператора можуть підвищити продуктивність роботи до 20%.

Донедавна основою комфортної роботи на техніці вважали наявність у тракторі чи іншій сільськогосподарській машині кондиціонера, холодильника, зручного сидіння оператора та додаткового — для його помічника. Так, це справді допомагає кращій продуктивності роботи. Особливо, коли «за бортом» спека 30°С і більше, кондиціонер та холодильник є реальними «помічниками», що допомагають утримувати працездатність на потрібному рівні. Проте сьогодні всі ці параметри за вибору іноземного трактора відходять на задній план, адже ці системи чи допоміжне обладнання (кому як зручніше його назвати) встановлені, так би мовити, «за замовчуванням». Тому, коли доводиться чути від представників тракторобудівних компаній (мається на увазі — вітчизняних та з країн близького зарубіжжя) про впроваджені в їхню продукцію подібні ноу-хау, то, з одного боку, хочеться похвалити їх за ці нововведення. Адже, як кажуть, краще пізно, ніж ніколи.

Сучасні трактори насичені низкою допоміжних систем, щедро «нафаршировані» електронікою й наділені високим «інтелектом» — усе це, безумовно, значно полегшує умови праці оператора. Власне, сьогодні він потрібен для того, аби розвернути трактор у кінці гону чи об’їхати перешкоду на полі — і то в разі, якщо поле обробляється вперше й координати перешкоди ще не введені до бази даних GPS-приймача. Вже годі й говорити про такі допоміжні системи, як автоматичне підтримання обраної швидкості незалежно від рельєфу поля, відключення висівних апаратів сівалок за потрапляння агрегату на засіяну ділянку поля, автоматичне перемикання передач тощо…

Забезпечуючи конкурентоспроможність своєї продукції, компанія Claas постійно її вдосконалює, створюючи нові моделі та цілі типорозмірні їхні ряди. Так, зокрема, новий модельний ряд тракторів Axion серії 900, моделі Axion 920, Axion 930, Axion 940, Axion 950 перекривають значний діапазон потужності — від 320 до 410 к. с.

Нові сільськогосподарські трактори Axion серії 900 мають класичну компоновку з міцною оригінальною литою напіврамою, яка облягає картер двигуна, що сприяє компактності конструкції. Така конструкційна особливість рами забезпечує великий кут повороту коліс для досягнення максимальної маневреності та надає оптимальний доступ до моторного відсіку під час обслуговування.

Не можна не відзначити комфортність кабіни трактора та високий рівень її ергономічності. Прилади контролю розташовані на рульовій колонці та моніторах, які розміщені праворуч від оператора в зручній для огляду зоні, а органи керування системами трактора, за винятком педалей, — праворуч від сидіння. Більшість із них досить компактно вмонтовані в правий підлокітник, завдяки чому керування трактором не потребує зайвих рухів. Кругове засклення забезпечує широку й безперешкодну оглядовість для поліпшеного контролю за роботою знарядь під час роботи, агрегатування та транспортування.

 

 

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Технічний стан
Ціна: 124000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити
Перейти ВВЕРХ