ranitidine buy uk acquistare cialis online con postepay buy generic dapoxetine uk purchase clonidine fluoxetine paypal
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Мотопомпа Honda WT40X

Ціна: 33300 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити

Найцікавіше

Тенденції розвитку аграрного туризму

Понад 35 років фермери у США та Європі активно розвивають агротуризм, який об’єднує відразу кілька видів подорожей: екотуризм, сільський і кулінарний туризм, етнотуризм і заміський відпочинок. Щороку кількість бажаючих зануритися у екзотику сучасного села – здебільшого це мешканці мегаполісів – збільшується, і кожен отримує позитивні емоції та унікальний досвід. Сім’ї з дітьми, компанії друзів – свіже повітря та домашню кухню, цікаві екскурсії, полювання на гриби чи рибалку кулінарні тури та майстер-класи, пов’язані з приготуванням страв місцевої кухні, різними видами ремесла. Існує інша категорія туристів – ті, хто вирвався зі світу цифр і абстракцій, і прагне долучитися до створення чогось реального. Такі обирають або релакс подалі від людей, або зміну виду діяльності: роботу в полі чи на фермі, вчаться доглядати за тваринами та збирати урожай, освоюють ази переробки, будують будинки з соломи.

 Основний інтерес господаря, який вирішив зайнятися цим видом туризму – у створенні додаткового джерела доходу для підтримки рентабельності свого господарства. Це – диверсифікація діяльності та, як наслідок, підвищення стабільності господарства, що особливо важливо взимку або у неврожайні роки. До того ж він дає можливість сільгоспвиробникам налагодити збут своєї продукції. Агротуризм у Європі приносить фермерам до 70% доходу, тому чимало бізнесменів виділили його в окремий напрямок діяльності і активно розкручують. У ЄС підрахували, що на одному ліжко-місцю фермери заробляють стільки ж, як на одній корові. Тому не дивно, що лише в Італії за 10 років кількість ферм, що регулярно приймають туристів, збільшилася всемеро. Зараз цей напрямок туризму в ЄС приносить туристичній індустрії до 20% доходів, тому до нього ставляться помірковано з точки зору фіскальних служб. Зокрема, у Польщі у власному господарстві можна без оподаткування здавати в оренду туристам до п’яти кімнат.

В Україні агротуризм лише зароджується: досі тривають дискусії стосовно поняття «аграрний туризм» та послуг у ньому, законодавчо не визначено оподаткування, відсутні фахівці з розвитку цього виду туризму. Ці та інші фактори призвели до того, що ринок розвивається стихійно та безсистемно ось уже 20 років. Наразі потенціал в України величезний: у сільській місцевості нараховується близько 200 000 садиб, які могли би надавати високоякісні послуги у сфері сільського туризму. Загальний обсяг потенційного доходу від розвитку сільського туризму в Україні, за оцінками експертів, може перевищувати 500 млн гривень на рік.

Останнім часом ягідні господарства запрошують на збір врожаю: туристи задоволені, бо мають змогу самі збирають плоди з поля, а фермер у виграші, бо і урожай зібрано, і на логістиці зекономив. Можна замовити агротур з включенням сільськогосподарських робіт. Наприклад, на вихідні влаштуватися на збір винограду у Херсонській області, скориставшись послугами регіональних турагентств.

Агротуризм у Європі має зовсім іншу специфіку: тут багато сімейних ферм та сироварень, виноробних господарств, оливкові та лавандові поля. Тому вдало зайнята ніша і створення унікального і цікавого продукту для туристів стали запорукою успішного розвитку агробізнесу в країнах ЄС. Наприклад, у Великобританії дуже популярні агротури вихідного дня. Яппі з Лондона їдуть до хати під стріхою власноруч збирати курячі яйця і платять за це дзвінкою срібною монетою. Головна фішка – кінні та піші прогулянки, останнім часом до них додалася рибалка і занурення в якусь історичну епоху. Французи роблять акцент на кулінарії та виноробстві: туристи можуть повправлятися у приготуванні страв місцевої кухні та отримують допуск до винного льоху. Оскільки туристи у Франції, Італії та Іспанії люблять всяке ретро, тому місцеві фермери старанно реставрують старовинні млини, садиби, винні погреби. Агротуризм в Польщі, Словаччині і Угорщині – це можливість краще пізнати культуру та звичаї, а також попрацювати на м’ясних і молочних фермах.

 

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити
Перейти ВВЕРХ