РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 14900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Ціна: 8300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Мотопомпа Honda WT40X

Ціна: 33300 грн.
Купити

Найцікавіше

Інноваційні гібридні агротехнології

Аквапоніка – популярна в Європі (особливого розвитку набула в Данії) гібридна агротехнологія, яка являє собою симбіоз рибництва й тепличного овочівництва. Зараз великий інтерес до неї з’явився і в Україні, адже ця технологія полегшує роботу сільгоспвиробникам та дає неабиякі перспективи для вирощування та збуту екологічно чистої продукції. А нещодавно в Василькові поблизу Києва запрацювала перша в Україні промислова аквапонна ферма.

Аквапоніка – це специфічна екосистема, в якій ключовими є три типи живих організмів: водні тварини (зазвичай, риби), рослини і бактерії. Ця технологія сільськогосподарського виробництва вважається екологічно безпечною. Працює вона за принципом симбіозу риб і рослин: риби забезпечують живлення рослинам, а рослини очищають воду.

Суть методу — використання відходів життєдіяльності водних тварин (риб) в якості поживного середовища для рослин. Водні тварини виділяють токсичні для них самих продукти життєдіяльності: азотні, калійні, фосфорні сполуки, вуглекислий газ. Накопичення цих речовин у воді становить головну проблему як у замкненій системі промислової аквакультури, так і в простому акваріумі.

Та недарма ще древні помітили, що будь-що може бути як отрутою, так і ліками. Те, що для риби – токсичні речовини, для агронома – тріада NPK. І в даному випадку ця тріада використовується для гідропонного поживного розчину для рослин. Отже, в аквапоніці здавалося б, нездоланна проблема промислової аквакультури вирішується сама собою: продукти життєдіяльності риб утилізуються бактеріями та рослинами.

За допомогою технології аквапоніки можна вирощувати майже всі види прісноводних риб: наприклад, лососевих, осетрових, сома, тиляпію. Серед рослин, що вирощуються за аквапонною технологією, – перш за все зелень: петрушка, кріп, базилік, шавлія, розмарин, кінза, м’ята, меліса, салат та ін. Часто вирощуються овочеві культури, наприклад, томати, а також броколі, зелена квасоля, баклажан, шпинат, огірки, полуниця, суниця, багато різновидів бобових, кольрабі, банан, солодкий перець, цибуля і багато іншого.

Але, існують і такі рослини, які вирощувати методом гідропоніки не рекомендується. І це не тому, що вони не виростуть, а в силу їх особливостей будови. Наприклад, не рекомендується вирощувати на гідропоніці рослини, що утворюють бульби або кореневища. Якщо такий вид рослин неправильно поливати, коренева система почне гнисти.

Типових правил для установки аквапонічних систем не існує. Це замкнута система, в якій поєднано УЗВ для вирощування риби та гідропонні установки. Тому для їх установки застосовуються правила, типові для аквакультури та гідропоніки.

В процесі установки аквапонної системи розпочинати потрібно поступово з невеликих та нескладних систем, невибагливої риби та простих у вирощуванні рослин, щоб зрозуміти недоліки та переваги аквапоніки.  Отриманий досвід дасть можливість проектувати аквапонічні системи у промислових масштабах.

 

 

 

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити
Перейти ВВЕРХ