РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Ціна: 5000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити

Найцікавіше

Інноваціна система вирощування цукрових буряків

Інноваційна система вирощування цукрових буряків  КОНВІЗО®СМАРТ цього року вже набрала великого виробничого масштабу серед цукровиків. Своїм досвідом у використанні даної системи поділився заступник директора  холдингу УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО, Євген Колюс.

У цьому кластері обробляють близько 50 тис. га землі. Під цукровими буряками в господарстві близько 30% посівів, тож на вирощуванні солодких коренів тут знаються добре. Технологія їхнього виробництва досить складна, оскільки це високотехнологічна культура. Одне з основних завдань під час вирощування цукрових буряків — забезпечення чистоти поля від бур’янів. У посівах культури на полях цього кластеру переважають гірчаки, лобода біла та канатник. Як прийнято за класичною схемою захисту цукрових буряків, у господарстві застосовують 5 гербіцидних обробок, із яких 4 — препаратами бетанальної групи, а п’ята — на основі метамітрону.

На окремих полях кількість цих засмічувачів посіву може бути доволі значна. Всі цукровики знають, що зазначені вище групи препаратів досить негативно впливають і на саму культуру, пригнічуючи її. Адже кожне внесення  гербіцидів — це стрес для рослин і, відповідно, нижчий урожай. Задля зниження фітотоксичності на рослини буряків у ПРаТ «ПК “Поділля”» прийшли до такого рішення: залежно від стану поля, застосовують почасткове внесення гербіцидів (половинними нормами). Таким чином вони збільшують кількість проходів техніки до 8 разів, скорочуючи інтервал між обприскуваннями від 8-10 до 3–5 днів. Звісно, що для цього потрібна відповідна кількість обприскувачів, які б могли вчасно обробити площу, проте не всі агровиробники мають достатню кількість технічних засобів, тож зазвичай вносять повні гербіцидні норми.

Торік у господарстві на полях площею 6 га вперше заклали виробничий дослід за технологією КОНВІЗО® СМАРТ і були приємно вражені результатами. Успіх вирощування цукрових буряків за системою КОНВІЗО® СМАРТ полягає у поєднанні гібридів цукрових буряків компанії КВС, стійких до гербіцидів групи сульфонілсечовини, та застосуванні гербіциду КОНВІЗО® 1 80 OD. Тому на сезон’2018 керівництво холдингу запланувало значно розширити площу вирощування цукрових буряків за цією ефективною виробничою системою. Проте через ажіотаж, який зумовила ця технологія в середовищі цукровиків, попит на інноваційне насіння зріс настільки, що його виробник, компанія «КВС», не змогла повністю задовольнити потребу в посівному матеріалі всіх охочих його придбати. Тому на цей рік у холдингу за технологією КОНВІЗО® СМАРТ було засіяно близько 300 га, що неповністю закрило потребу в упровадженні системи по кластерах як цієї компанії зокрема, так і цукровиків у цілому.

За словами Євгена Колюся, систему КОНВІЗО® СМАРТ на сьогодні можна вважати проривом у вирощуванніцукрових буряків. Якщо згадати історію, то першим відкриттям було застосування гербіцидів на буряках, наступним — створення однопаросткового насіння. Проте все ж КОНВІЗО® СМАРТ за важливістю цих відкриттів варто поставити на перше місце, адже ця технологія забезпечує повний контроль бур’янів за два внесення.

КОНВІЗО® СМАРТ — це система, яка є не лише інноваційною, а й водночас простою в застосуванні. Як відзначають у господарстві, перше внесення гербіциду КОНВІЗО® 1 + МЕРО, 1 л/га (ПАР) проводили у фазі першої пари справжніх листків у бур’янів з нормою 0,5 л/га. Принагідно слід відмітити, що культура абсолютно толерантна у будь-якій фазі свого розвитку до внесення цього гербіциду. І, як наголошують спеціалісти, для того щоб якісно спрацював гербіцид, слід орієнтуватися саме на фазу розвитку бур’янів. Також однією з переваг гербіциду КОНВІЗО® 1 є його чітко виражена ґрунтова дія, тому розпушення міжрядь для запобігання розвитку кореневих гнилей і забезпечення кращого доступу повітря можна проводити на 15-й день від дати використання препарату.

У цілому стратегія компанії «КВС» полягає у виведенні нових гібридів цукрових буряків зі стійкістю проти кореневих гнилей, нематоди, а також придатністю для раннього, середнього та пізнього викопування коренеплодів. А в планах компанії на 2020 рік — досягти того,щоб агровиробники за вирощування як класичних,так і гібридів за системою КОНВІЗО® СМАРТ отримували 20 т цукру з гектара.

 

 

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити
Перейти ВВЕРХ