buy cheap lamisil buying lamictal from canada clindamycin cream where to buy where to buy cytotec in manila philippines where to buy finpecia buy bupropion xl
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити

Найцікавіше

Технології і механізми обробітку грунту

Тенденції розвитку систем землеробства свідчать про те, що в Україні, як і в Європі, оранка з обертанням пласта ґрунту продовжує залишатися переважним прийомом основного землеобробітку.

Останнім часом у сільськогосподарській політиці більшості країн Євросоюзу чітко простежується тенденція до виробництва екологічно чистих продуктів рослинництва для внутрішнього споживання. Відповідно, зростають роль та обсяги полицевого обробітку ґрунтів як основи екологічно безпечних технологій, що дають змогу істотно знизити рівень використання хімічних засобів і мінеральних добрив. Тому актуальним залишається питання принципового вдосконалення технології підготовки ґрунту з обертанням ґрунтового пласта й створення високоефективних технічних засобів для її здійснення.

Плуг — сільськогосподарське знаряддя для обробітку ґрунту, який пройшов еволюцію від дерев’ яного рала до металевих гігантів. І хоча в деяких системах землеробства вважають за можливе взагалі не застосовувати оранку, в Україні плуги стабільно користуються попитом, який наразі навіть зростає. З технологічної точки зору щодо застосування плугів потрібно пам’ятати, що для кращої врожайності культурних рослин дуже важливо правильно обрати глибину оранки. Це один із головних аспектів виконання основного обробітку ґрунту, і залежить він від багатьох чинників: кліматичних умов, типу ґрунту, вирощуваної культури тощо. Причому слід враховувати, що оранка на певну глибину має свою мету, а отже, й результат: наприклад, за глибокого обробітку підвищується ґрунтова вологість.

А також це відмінний спосіб боротьби з бур’янами й шкідниками, адже під час глибокої оранки плугом із передплужником на поверхню поля вивертається нижній розпушений шар ґрунту. Глибокий jбробіток зменшує в ґрунті кількість вегетативних органів бур’янів і рівномірно розподіляє органічні речовини. Полицевий обробіток безперервно вдосконалюється та видозмінюється (створення гладкої, дрібногрудкуватої поверхні поля), незмінним залишається тільки принцип роботи корпуса плуга — вивертання й обертання скиби ґрунту у відкриту сусідню борозну.

Широка номенклатура плугів, представлених на ринку, дає змогу виявити низку важливих світових тенденцій і водночас мати уявлення про перспективи розвитку цього виду сільськогосподарської техніки. На перший погляд, можна сказати, що плуг — досить проста сільськогосподарська машина. Але насправді це зовсім не так: плуги, як і інша техніка, постійно вдосконалюються.

Корпус плуга обирають залежно від природно-кліматичних умов, фізико-механічних і технологічних властивостей ґрунту. За конструктивним виконанням розрізняють корпуси полицеві, вирізні, безполицеві, а також із ґрунтопоглиблювачем, із висувним долотом, дискові й комбіновані. Полицевий корпус використовують для обробітку ґрунтів з обертанням і розпушуванням скиби ґрунту. Вирізний корпус застосовують для оранки підзолистих ґрунтів із невеликим орним горизонтом з одночасним його поглибленням на 4–5 см. У такому корпусі через виріз між полицею і лемешем проходить розпушений орний шар без винесення на поверхню. Полиця плужного корпусу знімає верхній шар ґрунту, відкидає його праворуч від плуга, накриваючи нижнім шаром ґрунту, розпушеного за допомогою попереднього корпусу.

Плуги загального призначення використовують для оранки ґрунтів на глибину до 35 см, а спеціального призначення — для обробітку ґрунту на глибину до 60 см під виноградники, садові культури й лісові насадження.

 

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 170000$
Купити

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Технічний стан
Ціна: 124000$
Купити
Перейти ВВЕРХ