РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Ціна: 124000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Ціна: 124000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 14900$
Купити

Найцікавіше

Основні проблеми розвитку свинарства в Україні

Україна може стати світовим лідером у свинарстві, але для цього треба подалати 5 ключових викликів в цій галузі. Про це заявив експерт з Канади Саймон Грей, передає Асоціація «Свинарі України».

 За його словами, в України є все, для розвитку свинарства — дешева кормова сировина, населення, яке готове працювати в галузі, а також достатньо територій для будівництва нових свинокомплексів.

«Перед сучасним свинарством стоїть завдання нагодувати населення планети, що зростає, а також заповнити «пробіли» у виробництві, спричинені вимогами до добробуту тварин та жорсткими екологічними нормами (ЄС). Відтак, свинину треба десь виробляти. В України, як держави, яка знаходиться у «зерновому поясі» Європи є для цього всі можливості. Як швидко це станеться — залежить від політичної та економічної стабільності в країні», — додав експерт.

Він назвав ключові виклики, з якими зіштовхується свинарство України та світу:

  1. АЧС. Активне поширення хвороби вносить сум’яття та непевність у роботу операторів свинарської галузі. До всього, наразі не існує дієвої вакцини проти АЧС.
  2. Брак кваліфікованих кадрів. У деяких регіонах відсутність працівників є лімітуючим фактором для побудови нових свинокомплексів. В інших, хоча кандидатів і достатньо, вони мають низький рівень професіоналізму. «Часто, різниця між середньостатистичним та найкращим господарством — значна, зокрема й через працівників. Відтак, є потреба покращувати кваліфікацію персоналу, адже від цього залежить успіх виробництва», — відзначив експерт.
  3. Брак висококласної генетики. Багато ферм намагаються вирішувати генетичні питання своїми силами — запускають внутрішні програми тощо. Та всі вони значно менш ефективні ніж закупівля високоякісної генетики.
  4. Лобіювання добробуту поголів’я. Регіони/країни, які встановили жорсткі правила щодо благополуччя  тварин, як правило, мають високу вартість виробництва такої продукції, але недостатньо споживачів, які готові платити більше за цей вид м’яса. Встановлення жорсткіших правил щодо добробуту «вилилося» у зниження виробництва свинини майже на 50%.
  5. М’ясні якості свинини. Оскільки галузь тяжіє до виробництва дуже пісної свинини, вони дещо знизилися впродовж років. «Завоювати ринок із продуктом, якість якого „не дуже“ — доволі складно», — підсумував експерт.

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити
Перейти ВВЕРХ