Найцікавіше

На Дніпропетровщині рейдерством вже займаються і правоохоронці

В Дніпропетровської області співробітники прокуратури і національної поліції здійснили захоплення врожаю соняшнику, вирощеного місцевим  фермерським господарством “Алтей”.
За словами депутата обласної ради А.Гайворонського, в даному протиправному дійстві брала  участь вся     “місцева еліта” правоохоронної системи – заступник прокурора Синельниківської місцевої прокуратури Р.Рябець, прокурор Васильківського відділу прокуратури О.Школяров і слідчий Васильківського районного управління Національної поліції І. Савченко.
“Прокурор зі слідчим  прийняли рішення про арешт врожаю соняшнику з формальної причини, а саме тому, що хтось нібито незаконно користується орендованою землею з 1992 року. Особу, яка обробляє земельну ділянку протягом 26 років, оперативно-розшуковим шляхом встановити не вдалося і донині. Апеляційний суд одразу без зволікань скасував цей “арешт”. Але  дане  рішення суду було попросту проігнороване місцевими правоохоронцями. Вони заарештували весь урожай і, навіть не зібравши його, одразу оперативно  продали” – розповів А. Гайворонський.
За його словами, за сфабрикованою кримінальною справою вони забрали урожай соняшнику, вирощений на площі в 43 гектари. Вартість врожаю оцінюється майже 1 млн. грн. Анатолій Гайворонський також розповів, що в день, коли законний власник врожаю вирішив його зібрати, на полі з’явилися співробітники національної поліції і зупинили роботу комбайна.

 

 

Перейти ВВЕРХ