Найцікавіше

В Україні очікуються заморозки

Вранці у вихідні в цілій низці областей України очікуються заморозки на поверхні грунту, а в багатьох місцях —також  і в повітрі.

Наразі на ранок  6 жовтня заморозки на поверхні грунту очікуються в східних а також Дніпропетровській та Запорізькій областях, у Карпатах та Прикарпатті. Крім того, заморозки на поверхні грунту прогнозують у пониженнях в межах Херсонської, Миколаївської, Одеської, Кіровоградської, Черкаської і Вінницької областей. Також заморозки можливі у деяких місцевостях інших областей. У повітрі заморозки 6 жовтня очікуються у східних а також у Дніпропетровській і Запорізькій областях і в Карпатах.

На 7 жовтня заморозки  очікуються на Донбасі, в лівобережній частині Дніпропетровської області і в суміжних частинах Запорізької та Дніпропетровської областей. На поверхні грунту заморозки очікуються по всій території Харківської і Дніпропетровської областей і в деяких місцевостях Запорізької області.

Опадів же на більшій частині рівнинної території України не очікується аж до наступної п’ятниці включно, лише 7 жовтня через північну і західну  частину країни пройде атмосферний фронт з дощами.

 

 

Перейти ВВЕРХ