РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 108500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Ціна: 8300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити

Найцікавіше

Аграрний бізнес Білла Гейтса

Нещодавно Білл Гейтс інвестував у земельну ділянку, яка була придбана спеціально створенною для цього компанією під назвою Angelina Ag і ця покупка, яка обійшлася Біллу Гейтсу в 171 млн доларів,  стала найбільшою  з початку цього року на земельному ринку США.

Галузь сільського господарства для нього не нова, адже  найбільший благодійний фонд з $36 млрд пожертвувань,  який був створений в далекому 1994 році і згодом перейменований на  фонд Білла та Мелінди Гейтс, інвестує в різні галузі по всьому світу, і сільське господарство займає значну частку в ньому.

Земельна ділянка, що її недавно придбав Білл Гейтс, знаходиться в південній частині штату Вашингтон. Вона має загальну площу 5800 га: 4200 га зрошуваної ріллі, 1560 га пасовищ і 56 га інших угідь. Як бачимо, людина, що тривалий час вважалася найбагатшою на Землі, за масштабом угідь далеко відстає від українських бізнесменів, що стоять на останніх щаблях світового рейтингу мільярдерів Forbes.

Компанія, що придбала земельну ділянку, працює в секторі сільськогосподарського виробництва і, за прогнозами, буде генерувати річні доходи під $350 млн.

Американські журналісти дізналися, «звідки ноги ростуть» у компанії Angelina Ag, коли з’ясували, що вона має ту ж саму корпоративну поштову адресу, що і компанія Білла Гейтса Gott’s Cottonwood Ag Management, розташована в штаті Вашингтон. Остання, крім інших послуг, працює також у сфері прийняття рішень для агробізнесу та надає послуги з корпоративних, пенсійних і індивідуальних інвестицій.

Як пояснили фахівці, місцевість під назвою Хорс Хевен Хіллс, де розташовується придбана Біллом Гейтсом земля, спеціалізується на вирощуванні яблук, черешні, моркви, пшениці та інших польових культур. Крім того, там розташовано два найбільших виноградники найстарішоі в штаті виноробні Шато Сен-Мішель — Canoe Ridge і Columbia Crest.

Як виявилося, це далеко не перша інвестиція мультимільярдера в сільське господарство. Окрім вищезгаданої Gott’s Cottonwood Ag Management, Білл Гейтс володіє міноритарними пакетами акцій великих компаній, пов’язаних з АПК, в тому числі в Україні.

Зокрема, його фонд ще у 2010 р. придбав 500 тис. акцій Monsanto на суму понад $23 млн і продовжує активно інвестувати в корпорацію, чим незмінно викликає палкі суперечки і запеклі протести.

 Horse Heaven HillsА в Україні підконтрольний засновнику Microsoft інвестиційний фонд Cascade Investment купив 5% в українському холдингу “Кернел”, а це 3,9 млн акцій.

Всього, як підрахували аналітики, Білл Гейтс інвестував у сільське господарство понад $2 млрд. Крім того, він разом з керівниками великих корпорацій та відомими підприємцями створив інвестиційний фонд на підтримку розвитку “зеленої” енергетики у всьому світі. Розробки, які будуть фінансуватися за рахунок фонду, покликані допомогти вирішити проблему викидів парникових газів і зробити «чисту» енергію доступнішою. Загальний обсяг фонду – $1 млрд, і ці кошти підуть на розвиток компаній, які розроблятимуть інноваційні ідеї отримання «зеленої» енергетики. Фонд буде підтримувати не тільки виробництво і збереження електроенергії, а й транспорт і сільське господарство.

Також фонд Білла Ґейтса виділить $315 млн на допомогу бідним країнам світу для боротьби з потеплінням, зокрема на адаптацію сільського господарства до змін клімату.

А нещодавно стало відомо, що Білл Гейтс та Євросоюз протягом 3 років виділять 500 млн євро на інновації в сільському господарстві. Цілком природно, що засновник провідної світової ІТ-компанії основний акцент робить на інноваціях у сільському господарстві. Або, принаймні, так заявляє.

Ще в 2012 році Білл Гейтс закликав усіх наслідувати його приклад і збільшувати інвестиції в нові дослідження в даній галузі з метою боротьби з голодом. Він підкреслює, що світ повинен повторити “зелену революцію” 60-70-х років минулого століття, коли нові технології ведення сільського господарства, в тому числі виведення нових сортів рису, пшениці і кукурудзи, значно збільшили кількість їжі і знизили її ціну.

Засновник Microsoft закликає інвестувати в сільське господарство, щоб «у підсумку поліпшити життя мільйонів людей, сприяти розкриттю їх потенціалу та запобігти голоду». “Нам необхідно зробити невеликі вкладення, і мільйони фермерів по всьому світу зможуть нагодувати свої  родини”, – сказав Білл Гейтс, доповнивши, що зараз кожна сьома людина на планеті голодує. Білл Гейтс також оголосив, що його благодійний фонд, уже виділив на ці цілі понад $2 млрд, зокрема $30 млн було виділено на допомогу фермерським господарствам Гани і Руанди. Також фонд Гейтса вкладає $8 млн в розвиток поставок соєвих бобів до Африки разом з іншою акулою агросектору — Cargill.

Фонд Білла і Мілінд Гейтс заявляє, що намагається виправити той  факт, який не торкнувся  Африки під час “Зеленої революції”,  що відбулася в середині минулого століття. Фонд фінансує пошук і впровадження аграрних технологій, придатних для специфічних умов даного континенту. Іноді для боротьби з голодом на цьому континенті потрібні радикально нові рішення: доводиться виводити нові гібриди рослин, резистентні до високої вологості та температури; розробляти абсолютно нові ЗЗР та препарати, спрямовані на патогени, непоширені на інших континентах.

Але часто крапельне зрошення, мульча і правильно підібрана технологія обробки грунту вже творять чудеса, дозволяючи врятувати урожай від вимокання або засихання.

На сьогодні галузева структура інвестицій Білла Гейтса виглядає приблизно так: 51% – фінансові послуги; 14% – споживчий сектор (Coca-Cola, Wal-Mart); 15% – промислові підприємства; 9% – товари і послуги повсякденного попиту (Mcdonald’s, Grupo Televisa, S.A.B.); 5% – енергетика; 6% – інші сфери діяльності, зокрема, сільське господарство.

 

 

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 170000$
Купити
Перейти ВВЕРХ