РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Фреза Grimme GF75-4

Ціна: 9900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити

Найцікавіше

Можливі варіанти переробки яблук

Для переробки яблук, потрібне не лише новітнє обладнання, а й сировина із відповідним біохімічним складом та технологічними властивостями. Правильний підбір сортів яблуні допоможе отримати таку сировину.  При переробці яблук можна отримати не тільки сік, а й сидр, компоти, пюре, варення, повидло. Відходи з яблук можна використовувати для отримання сухого пектину або пектинового концентрату (цінного продукту в консервній і кондитерській промисловості). Основними технологічними характеристиками яблучної сировини є вихід соку, цукристість, кислотність та показник цукрово-кислотного індексу.

Переробка яблук на сік. Для виробництва яблучних соків з високими смаковими і поживними характеристиками придатні сорти яблук з високим складом вітаміну С, Р-активні речовин, пектинів; вмістом в плодах цукрів 10-14%; співвідношенням цукру до кислоти (цукрово-кислотний індекс) від 15 до 20; виходом соку не менше 60%. Рекомендовані сорти яблук для виробництва високоякісних соків: Слава переможцям, Пепінка золотиста, Пламенне, Айдаред, Флоріна, Гетьманське, Ювілейне МІС, Гала Маст, Джонавелд, Росавка, Голден Делішес Рейндерс.

Переробка яблук на сидр. Для виробництва високоякісного яблучного сидру оптимальною пропорцією є: 40% — солодкі; 20% — кислі; 20% — гіркі сорти. Рекомендовані сорти:

 – солодкого типу яблук — Вільям Прайд, Ромус-1, Мюррей, Налив білий;

 – кислого типу — Боровинка, Донешта, Благодать, Мліївчанка осіння.

Що стосується гірких сортів, для виробництва якісного сидру потрібно використовувати плоди дрібноплідних форм різних видів яблуні (креби, декоративні форми яблуні), які відрізняються значно вищим вмістом таніну, ніж звичайні сортові яблука. Українськими вченими (Луканін О.С., Байлук С.І., 2012) рекомендовані сорти для виробництва сидру: Антонівка звичайна, Антонівка кам’яничка, Аскольда, Боровинка, Грушовка Московська, Донешта, Едера, Присцилла, Ренет Баумана, Спартан, Теремок, Уманське зимове, Флоріна, Штрейфлінг.

Переробка яблук на пектин. Найбільш поширена у вітчизняній промисловості технологія отримання пектину з яблучних вичавок складається з наступних основних операцій: купажування вичавок, їх промивання, кислотного гідролізу, екстракції пектину, змішування і відстоювання, фільтрації, концентрування екстракту, коагуляції пектину, вакуумна сушіння, фасування готового продукту. З 2 т сушеної яблучної вичавки отримують 100 кг сухого пектину, на виділення якого потрібно 75 л спирту. Пектин яблучний сухий повинен містити не більше 8% вологи.

Переробка яблук на компоти. Найбільш придатні для виробництва компотів яблука з щільним м’якушем; сорти, що не змінюють свого кольору на жовтий або червоний при стерилізації. При виробництві компоту з яблук не рекомендують використовувати цукор-рафінад; концентрація компотів залежить від кислотності плодів. Для більш кислих плодів сироп повинен бути з високою концентрацією цукру. При виробництві яблучних компотів рекомендовано літні та осінні сорти з помірною кислотністю (0,35–0,4%): Редфрі, Катя, Весна, Мюрей, Слава переможцям, Пепінка золотиста, Ромус-1, Світанок Млієва, Вільямс Прайд, Власта.

Переробка яблук на пюре. Для виробництва високоякісного пюре використовують яблука з ніжним м’якушем, сильним ароматом, вмістом сухих розчинних речовин — не менше 12,8%; пектину — 0,8; кислоти — 0,5–1. Цукрово-кислотний індекс повинен становити 10–20. У готовому пюре з яблук нормується частка сухих речовин — не менше 11,5%. Рекомендовані сорти: Ренет Симиренка, Симиренківець, Айдаред, Сапфір, Внучка, Мавка, Гала Маст, Імрус, Світанок Млієва.

У готовому повидлі з яблук нормується вміст сухих речовин (не менше 66%), цукру (не менше 60%), кислоти (0,2–1%). Склад антисептиків: дозволяється сірчистої кислоти — не більше 0,01%, бензойної кислоти — 0,07%; сорбінової кислоти — 0,05%. Для виробництва повидла найбільш придатні сорти яблук: Папіровка, Оригінальне, Боровинка, Ренет Симиренка, Айдаред, Сапфір, Власта, Редфрі, Імрус та Голден Делішес Рейндерс.

Переробка яблук на варення. При високій концентрації сахарози у варенні  відбувається кристалізації, особливо при зниженні температури. Тому сировина для варення повинна бути відносно кислою. Якщо кислотність недостатня, то у варення додають лимонну кислоту та уварюють продукт до потрібної концентрації. У стерилизованном готовому варенні вміст сухих речовин повинен бути не меншим за 68%. Кращими сортами яблук для виробництва варення є: Слава переможцям, Власта, Делічія, Мліївчанка осіння.

 

 

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити
Перейти ВВЕРХ