РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 170000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Ціна: 124000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити

Найцікавіше

Чи допоможуть зміни у BASF посилити позиції українських аграріїв на світовому ринку?

Угода BASF про придбання частки бізнесу та активів компанії Bayer стала однією з найбільш помітних глобальних угод злиття і поглинання з кінця минулого — початку поточного року. 13 жовтня 2017 року BASF придбала глобальний бізнес з виробництва неселективних гербіцидів глюфосинат амонію, селекції насіння основних сортів культур на окремих ринках разом з торговою маркою LibertyLink™. У квітні 2018-го була укладена додаткова угода з Bayer, до якої входили: бізнес продуктів з протруювання насіння під брендами Poncho/VOTiVO, COPeO та ILeVO, науково- дослідна платформа із селекції гібридів пшениці, бізнес з гібридів насіння ріпака InVigor, платформа для цифрового землеробства хarvio™ та інші.

1 серпня 2018 року відбулося укладення контракту, остаточна сума загальної угоди становила приблизно 7,6 млрд євро.

Як заявив старший віце-президент BASF Лівіо Тедескі, нові активи значно посилять позиції компанії на глобальному аграрному ринку. За його словами, компанія розглядає український ринок як один із ключових, тому у вигідному становищі будуть і українські клієнти BASF. Раніше Лівіо Тедескі обіймав посади віце-президента BASF у США, віце-президента з глобального стратегічного маркетингу в напрямі інсектицидів, керівника групи глобальних досліджень тощо. Тож завдяки великому досвіду роботи та розумінню українського та світового ринків йому є з чим порівнювати та на чому акцентувати роботу компанії.

Фактично угода з Bayer складалася з двох частин — восени 2017-го і навесні 2018-го, офіційне закриття відбулося 1 серпня. Зараз ми перетинаємо без перебільшення історичну для BASF та Bayer межу. Ми раді вітати у нашій команді близько 4500 нових висококваліфікованих та досвідчених співробітників. Це, можливо, наше найкраще надбання, яке ми отримали внаслідок укладання подібних угод.

Бізнес сільськогосподарських рішень — ключовий для BASF. Наразі незалежні аналітичні компанії оцінюють частку ринку BASF в Україні у сегменті засобів захисту рослин приблизно до 15%, за результатами цього року спостерігається зростання на 1,5–2%.

Минулого року обсяг продажів всіх продуктів BASF на глобальному рівні (не тільки для сільського господарства) становив 64,5 млрд євро, а обіг, наприклад, тільки у сегменті засобів захисту рослин — 5,7 млрд євро. За попередніми розрахунками, приєднання до BASF окремих активів Bayer збільшить загальну суму продажів на 1,9 млрд євро. Але це лише попередні цифри, вони не враховують майбутній ефект синергії.

Свого часу компанія Bayer, консолідуючи різні активи, придбала й сама бізнес насіння. Але фокус був зроблений на агрохімію, а бізнес насіння відігравав другорядну роль. BASF із самого початку перемовин з Bayer підкреслювала, що має намір інвестувати у насіннєвий бізнес великі кошти. Зараз BASF інвестує в інновації сільського господарства понад 500 млн євро на рік, що становить близько 27% всіх інвестицій. З придбанням частки активів Bayer, з нашим новим портфелем,  планується збільшити суму інноваційних інвестицій до безпрецедентної цифри — 900 млн євро. Значна частина цих коштів піде у розвиток бізнесу насіння, який планується вивести на світовий рівень.

Якщо взяти європейську традицію рослинництва, то можна чітко побачити, що інноваційно воно розвивалося і базувалося на захисті рослин. Насіннєвий бізнес завжди розглядався як окремий напрям. Але зараз компанія  чітко розуміє, що майбутнє аграрного виробництва полягає у поєднанні різних напрямів, саме тому ми і прийняли рішення придбати активи Bayer. Подальший розвиток буде спрямований на підключення цифрових технологій. BASF розглядає і буде розглядати всі можливості приєднання привабливих для нас бізнесів, як на глобальному, так і на локальному рівнях.

В основу формування цін BASF покладена прибутковість для дистриб’юторів і аграріїв різні опції фінансування. Завдяки цьому вони зможуть обирати різні варіанти для найшвидшого повернення коштів.

Україна вже зараз є одним із провідних постачальників аграрної продукції.   Для BASF статус ключового гравця означає, що рішення, препарати і стратегія створені саме для цієї країни, з урахуванням її особливостей. Наприклад, платформа для цифрового землеробства хarvio™, яку повністю викупили у Bayer, буде доступна і в Україні.

В BASF впевнені, що після придбання активів Bayer наша компанія запропонує ще кращі пропозиції саме для фермерів України.

До BASF  перейшов науково-дослідницький центр Bayer у селищі Центральне Миронівського району Київської області, який є платформою для виведення нових покращених сортів пшениці та виробництва базового насіння. Зараз він проходить інтеграцію у BASF. Цьогоріч  був комерціалізований один сорт пшениці, наступного року буде запропоновано ще два нових сорти. У подальших планах — виведення гібридів цієї культури. Як планується, вони з’являться вже на початку 2020-х років.

Якщо розглядати на глобальному рівні, то BASF придбала всю мережу подібних селекційних науково-дослідницьких центрів, які були у Bayer, — сім станцій по всьому світу. Центр у Миронівському районі — один з них. Це підкреслює значущість України на світовому ринку сільськогосподарської продукції, про що я вже казав.

Протягом останніх років компанія робила декілька досліджень, і  ціна під час вибору конкретного продукту ніколи не стоїть на першому місці. Це цілком відповідає  цілі компанії  BASF, яка  завжди наголошує, що при виборі ніколи не треба орієнтуватися на вхідні дані. Можна заплатити більше за технологію, але отримати додатковий результат, який принесе великий прибуток.

Повідомляє журнал LANDLORD.

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 14900$
Купити

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити
Перейти ВВЕРХ