Найцікавіше

Катарська компанія шукає вітчизняних виробників м’ясної продукції

Катарська компанія шукає вітчизняних виробників охолодженого та замороженого м’яса та іншої замороженої продукції для дистрибуції. Катарці цікавляться саме українськими виробниками, оскільки вони, за відносно поступливу ціну,  пропонують м’ясну продукцію досить високої якості.

 Дана катарська компанія займається продажем свіжого та переробленого м’яса у секторі HoReCa та роздрібної торгівлі: гіпермаркети, супермаркети, служби аеропорту, авіакомпанії, державні заправки, ресторани та готелі високого класу.

Виробників м’ясної продукції  шукають через мережу Enteprise Europe Network (ENN — європейська мережа підприємців), що представляє собою інформаційну мережу, яка об’єднала  близько 70 країн, серед яких 28 країн Європейського союзу, більше 50,000 підприємств із 17 галузей. За допомогою EEN українські виробники та науково-дослідні організації мають доступ до спектру інформаційних послуг: інтернет-бази підприємств, інформації про В2В зустрічі та про можливості консультативної та інноваційної підтримки, наукового співробітництва, а також дає їм змогу виходити на все нові ринки збуту.

Повідомляє журнал LANDLORD
Перейти ВВЕРХ