Найцікавіше

Експорт вітчизняних овочів потребує системного підходу

Український ринок овочів дуже специфічний, тут треба навчитись заробляти гроші. Про це заявив комерційний директор ТОВ «Грін Тім» Дмитро Череватов.

 «Зі свого багаторічного досвіду роботи в овочевому бізнесі можу точно сказати, що навіть дуже великий заробіток в одному сезоні – це, як то кажуть, «ні про що», і, навіть, небезпечно. Якщо ви не працюєте системно, вже наступний сезон може зробити вас банкрутом. Чудовим прикладом є вітчизняний ринок цибулі — з 9 років лише 3 сезони можна вважати прибутковими, а 4 сезони принесли збитки тим, хто намагався заробити на зберіганні», — розповідає експерт.

На думку пана Череватова, спокуса зірвати «куш» — це екзамен на професійність та надійність. Саме ці риси роблять компанії в будь-якому бізнесі привабливим для потенційних та існуючих партнерів.

«Системний експорт — це коли ти формуєш споживчий попит шляхом постійної присутності на ринку з продукцією однорідної якості. Особливо важливо втриматись від спокуси зруйнувати систему в таких сезонах, як цей. Якщо в попередніх сезонах вам випала велика вдача напрацювати стосунки з великими іноземними покупцями, ви мусите виконувати свої обіцянки і по обсягах, і по якості товару, навіть, якщо поряд буде стояти черга з бажаючих купити вашу цибулю набагато дорожче. Вже за рік цієї черги може не бути, але найгірше — це коли напрацьовані зв’язки зникають назавжди», – каже фахівець.

Повідомляє журнал LANDLORD
Перейти ВВЕРХ