where to buy retin a gel cheap lipitor online where to buy ayurslim in singapore cheap lexapro
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Фреза Grimme GF75-4

Ціна: 9900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 108500$
Купити

Найцікавіше

Експорт зерна може опинитись під загрозою через незаконні дії правоохоронців

Про це повідомили на прес-конференції 17 жовтня керівники зернових терміналів, які потерпіли від незаконних дій правоохоронців.

Керівники стивідорних компаній погрожують всеукраїнським страйком: “Робота зернових терміналів зупиниться, якщо до когось з колег прийдуть представники ГПУ, СБУ, ДФС чи Нацполіція”.

Поштовхом стало нещодавнє тижневе блокування терміналу українсько-швейцарської компанії Risoil в Чорноморську під Одесою. Підозру викликала діяльність одного з експортерів, але правоохоронці заблокували роботу всього зернового терміналу в наслідок чого під загрозою опинився інвестиційний проект на суму понад $70 млн. Так з  5 по 12 жовтня робота на терміналі Risoil зупинилася через дії ГПУ, навіть не зважаючи на те, що термінал не є фігурантом справи.

Не залишилися осторонь керівники інших терміналів, які також потерпали від незаконних дій правоохоронців. Генеральний директор компанії Allseeds В’ячеслав Петрище запропонував повністю перекрити на декілька днів експорт зерна з України на знак протесту проти дій правоохоронців, які блокують роботу. Вже більше 10 терміналів згодні на страйк, якщо ситуація з правоохоронними органами повториться у когось з колег знову.

“Непокарне зло прогресує і породжує нове зло, тому ця ситуація стала останньою краплею, незважаючи на те що даний бізнес часто зустрічає таку проблему у своїй роботі”, — заявила директор ГО “Бізнес-Варта” Ольга Матвіїва. Також вона повідомила, що на сьогодні написана заява про злочин на дії даного працівника прокуратури, який заблокував роботи підприємства. “Ми будемо слідкувати: чи буде взагалі відкрите кримінальне провадження по даній заяві і як буде просуватися слідство”, — продовжила Ольга Матвіїва.

Також на прес-конференції було зазначено, що наразі написане звернення до Генерального прокурора України зі скаргою на дії цього працівника, де просять відсторонити від обов’язків дану особу на період службового розслідування, крім цього зареєструвати заяву про злочин та відкрити кримінальне провадження, а також проводити слідство прозоро по даній ситуації. Буде направлено звернення до Президента України як гаранта прав і свобод в нашій державі, якого проситимуть взяти під особистий контроль дану ситуацію.

“За останній рік було більше 15 обшуків, з яких 14 не стосувалися компанії Risoil, — заявив директор Risoil S.A, член Ради ГО “Бізнес-Варта” Шота Хаджишвілі. Також було повідомлено, що вони пару разів зверталися з відкритими листами до прем’єра та Президента з інформацією про те, що в морській галузі відбувається безлад, якого за тридцять років своєї роботи він ще ніколи не спостерігав. “Це повне беззаконня, незрозумілі дії, які вибудовують корупційну систему у всіх відношеннях, і тому ми хочемо акцентувати увагу влади на дану проблему”, — доповнив директор Risoil.

 

 

 

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Технічний стан
Ціна: 124000$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити
Перейти ВВЕРХ