Найцікавіше

НААН України збільшує свої прибутки від землі

Національна академія аграрних наук України є фінансово ефективною та щороку збільшує податкові виплати до Державного бюджету. Про це повідомив президент НААН Ярослав Гадзало.

 «Ми намагаємося знаходити кошти, розширювати співпрацю з бізнесом, ефективно використовувати свій земельний потенціал, аби мати змогу збільшувати виробництво і фінансування за власний рахунок, іншого шляху немає. Вже зараз ми сплачуємо більше на 600 гривень із гектара, ніж у середньому по державі сплачує агробізнес. Це ще одне свідчення ефективності системи для всіх скептиків», — додав Ярослав Гадзало.

За підсумками 2017 року установи академії заробили понад 700 млн грн. Податків сплачено на суму 820 мільйонів гривень, тоді як із бюджету було отримано фінансування вдвічі менше — 395 мільйонів гривень.

Нагадаємо, на сьогодні більше 80% із понад 200 підприємств і установ у структурі НААН є прибутковими. В середньому на одну гривню державного фінансування система заробляє дві. Досягати позитивних фінансових показників вдається за рахунок впровадження нових сортів рослин, реалізації насіння, елітного посадкового матеріалу та племінного молодняка для фермерів і великих сільгосппідприємств.

Повідомляє журнал LANDLORD
Перейти ВВЕРХ