РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Ціна: 5000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити

Найцікавіше

Інноваційні технології в аграрній сфері від німецької компанії Unifer

Компанія Unifer — постачальник рішень для інтенсивного сільського господарства, який працює на ринку України ще з початку століття, з Нового Року вводить до свого асортименту відразу кілька інноваційних продуктів, які напевне зацікавлять овочівників, садівників та виробників просапних культур.

«Краплинне зрошення останніми роками знаходить застосування не тільки на овочевих, плодових, ягідних, а й на просапних культурах: кукурудзі, сої, соняшнику, причому не тільки у нас на Півдні, а й у Харківській, Кіровоградській і навіть Київській областях», — говорить в. о. керівника бізнес-відділу технологій зрошення компанії Unifer Максим Доля. Він розповів, що вже досягнуто домовленостей на реалізацію проектів краплинного зрошення на нинішній рік на площах 800 га, хоча рік тільки почався. Річ у тім, що такі переваги краплинного зрошення, як суттєва економія води, можливість частого внесення високоякісних легкозасвоюваних добрив та точного дотримання графіка поливів, давно достойно оцінили овочівники. Наприклад, в основному овочівницькому районі України — Каховському — ще кілька років тому 95% поливних земель вже зрошувалося краплинними системами.

Одним з піонерів цієї галузі стала німецька компанія Unifer котра 17 років тому почала постачати системи краплинного зрошення Вона швидко стала одним з провідних в Україні постачальників не тільки систем краплинного зрошення, а й інших високотехнологічних продуктів — більше ніж добрива Вуксал, комплексні водорозчинні добрива Фертіплант, а згодом і дощувальна техніка T-L Irrigation. Нещодавно до асортименту компанії додалися такі новинки, як підґрунтові системи краплинного зрошення та спринклерні системи Antifrost, які попереджують вимерзання дерев і кущів.

Тому Unifer вирішила зробити ставку на інноваційні продукти — такі, якими були системи краплинного зрошення на початку століття. Першим таким продуктом став емітер для систем краплинного зрошення. «Це наш власний продукт, який випускається під наше замовлення в Іспанії на підприємствах одного з найбільших у Європі виробників систем краплинного зрошення — фірми CHAMSA», — повідомляють представники Unifer.

Як пояснили фахівці компанії «Уніфер», ця дрібна деталь систем краплинного зрошення має велике значення: вона виступає останнім ступенем фільтрації піску та інших частинок, щоб вони не забивали поливних систем, а також вирівнює тиск води в системі та інтенсивність об’єму вилитої води за одиницю часу. Серед усіх емітерів, виробників яких на українському ринку представлено теж чимало, даний емітер, за словами Максима Долі, відрізняється відразу кількома інноваціями. По-перше, по всій його площі розташована фільтраційна сітка, яка дає змогу відфільтровувати всі механічні домішки, що потрапляють до емітера. Також в емітері є камера для відфільтровування піску. При цьому емітер не забивається.

Отже, підсумовуючи вищезазначене компанія  пропонує найсучасніші рішення у сфері зрошення для нинішнього сільського виробника.

Ще один революційний продукт в асортименті компанії— програмне забезпечення для моніторингу полів за допомогою безпілотників, розроблене фірмою Solvі в Швеції, рік тому виведене на ринок кількох країн Західної Європи і вже випробуване тамтешніми фермерами.

Як додали представники компанії,  моніторинг полів за допомогою дронів — це не стільки «залізо» (адже літальних апаратів на ринку вже чимало, в тому числі й відносно великої вантажопідйомності), скільки програмне забезпечення для моніторингу за допомогою камер, встановлених на безпілотниках. Воно по-справжньому унікальне і дає змогу фермеру швидко виявити проблемні зони на полі. Наприклад, 50-гектарне поле безпілотник облітає за 20–30 хв. Потім за допомогою комп’ютера, планшета чи смартфона з браузером фермер передає дані фірмі-розробнику і на цьому його робота закінчується. Ще півгодини займає обробка даних за допомогою «хмарних» рішень і створення на їх основі карт неоднорідності полів, на яких відразу видно проблемні зони. Якщо поле більше, часу потрібно, відповідно, більше, але все одно, як додає Ігор Тихонов, якщо дрон облітає поля вранці, то готову до використання інформацію сільгоспвиробник може отримати вже до обіду.

«На відміну від супутникової зйомки, отримання знімків з дронів не залежить від хмарності в період зйомки», — продовжує він. Не потрібно й чекати часу, поки супутник пролетить над конкретним полем.

Знімки, які продемонстрував Ігор Тихонов, чітко показують зони, де рослини знаходяться в стані стресу. Такі знімки, де колір нормальних і проблемних ділянок різко відрізняється, можна використовувати для моніторингу по гарячих слідах результатів поливу, обприскування чи внесення добрив. Тобто, у аграрія ще є час за потреби десь підсіяти, десь додатково обприскати поля.

Так само можна спробувати, як працює пестицид: одну ділянку обробити, іншу — ні, і подивитися на знімок через певний час після обробки, вирішив препарат проблему, чи ні. Якщо моніторинг здійснюється регулярно, то фермер за допомогою комп’ютера має доступ до всіх попередніх знімків поля і може бачити його стан кілька днів, місяців тому чи в попередні сезони, щоб виконувати відповідний аналіз своїх технологій.

Також  компанія Unifer опонує ще низку інноваційних рішень для зрошення. Одна з них — підґрунтове краплинне зрошення. Ці системи прокладаються винятково на певній глибині, в той час як традиційну краплинну стрічку можна було прокладати й по поверхні. Підгрунтова «крапелька» довговічніша: вона розрахована на експлуатацію протягом 10 років, тоді як звичайну краплинну стрічку доводилось перекладати й щосезону (залежно від строку служби).

Для тих, хто виконує зрошення найпоширенішим на польових культурах способом — дощуванням — фірма пропонує відразу дві цікаві машини. Перша — єдина на світовому ринку гідравлічна дощувальна машина T-L американського виробництва. Такі машини забезпечують безперервний хід, швидке переміщення і мають найдовшу на ринку гарантію. Друга — як переконують фахівці, найкраща в Європі електрична дощувальна машина URAPIVOT, яка закриває увесь спектр потреб зрошуваного землеробства.

Є в асортименті компанії й спринклерна система зрошення. І не проста, а унікальна — Antifrost — для захисту плодових і ягідних культур від заморозків. Попит на подібні рішення з’явився в Україні після травневих заморозків, через які аграрії недобрали значну частину врожаю.

 

 

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити
Перейти ВВЕРХ