РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Ціна: 32000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна MAGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Ціна: 45000$
Купити

Найцікавіше

Мінагрполітики зацікавилось французьким досвідом у галузі обмеження цінового демпінгу супермаркетів на с/г продукцію

За результатами нещодавнього візиту української делегації до Франції, приуроченого до найбільшої в світі виставки в галузі харчової промисловості SIAL 2018, яка завершила свою роботу 25 жовтня, вітчизняне аграрне міністерство зацікавилося французьким досвідом у галузі обмеження зловживань своєю ринковою владою з боку роздрібних мереж за рахунок сільгоспвиробників. Про це повідомила заступник міністра аграрної політики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

«Зараз ми будемо вивчати ще один французький досвід: у них прийнятий закон, що має сприяти більш справедливому перерозподілу доданої вартості, створеної в виробництві, переробці й торгівлі сільгосппродукцією. Мається на увазі обмеження цінового демпінгу супермаркетів на сільгосппродукцію за рахунок фермерів», — сказала заступник міністра. «В Україні ця проблема стоїть не настільки гостро, але ми будемо вивчати досвід Франції, щоб зрозуміти, що ми можемо в Україні зробити превентивно», — додала вона.

В цілому Ольга Трофімцева високо оцінила результати роботи української делегації у Франції. Насамперед — завдяки потужному представництву на виставці SIAL 2018. «На виставці Україна була представлена трьома стендами, не рахуючи стендів окремих компаній. У складі делегації були як компанії, які просто приїхали вивчити світові тренди в харчовій індустрії, так і ті, хто має єврономери і приїхав продавати свою продукцію», — поділилася враженнями О. Трофімцева. Вона розповіла, що в українській делегації на виставці були, зокрема, садівники, виробники горіхів, ягід, в т. ч. заморожених. «У них було багато контактів», — відзначила заступник міністра.

Україна була представлена на виставці і готовими продуктами: пластівцями, які вже експортуються на європейський ринок, а також молочною продукцією і, звичайно ж, олією.

Також уперше за 4 роки було проведено засідання двосторонньої українсько-французької робочої групи з сільського господарства. За словами О. Трофімцевої, на зустрічі було визначено пріоритети співпраці на наступний рік. До списку пріоритетів потрапили: насінництво, агротехнології, тваринництво, включаючи селекцію й генетику, виноробство та законодавство в сфері захищених географічних зазначень.+

«Також ми за сприяння нашого посольства вперше провели вечір українського агробізнесу з метою організації неформальних зустрічей з французькими бізнесменами. В Німеччині такі українські вечори вже стали традицією. Вони проходять в рамках «Зеленого тижня», — додала О. Трофімцева.

 

 

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Цистерна MAGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити
Перейти ВВЕРХ