РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Ціна: 5000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити

Найцікавіше

Вагомість глибокого розпушування грунту

Сучасне сільське господарство може бути високорентабельним лише за умови правильного підходу щодо визначення основного обробітку нашої годувальниці (в буквальному розумінні) — землі, адже використання передових механізованих технологій в аграрній сфері залежить від фізико- хімічних та агрохімічних властивостей орного та підорного горизонтів ґрунту, біологічних і погодних умов.

Найдієвішим заходом отримання високих урожаїв сільськогосподарських культур є правильно вибрана система основного обробітку ґрунту. На сьогоднішній день для успішного ведення агробізнесу фермери повинні вирішити низку проблем:

 –  зниження витрат за вирощування різних культурних рослин, оскільки агротехнічні заходи основного обробітку ґрунту є найбільш енергомісткими;

 –  ущільнення на 40–80% обробленої ділянки поля після впливу на нього машинно- тракторних агрегатів, внаслідок чого знижується рівень родючості сільськогосподарських культур;

 –  утворення ущільненого прошарку ґрунту товщиною 12–17 см (у народі названого «плужною підошвою ») у результаті тривалого застосування відвальних плугів і плоскорізів.

Через це коріння культурних рослин не може проникнути в глибокі горизонти ґрунту та використовувати ґрунтову вологу, а вода, яка випадає у вигляді опадів, не проникає у глибші шари. Таким чином, ґрунт залишається пересушений, а на рівнинній і низинній місцевості виникають мокрі «блюдця», а на схилах відбувається змив родючого шару ґрунту.

Основним способом вирішення перелічених проблем є глибоке розпушення ґрунту, тобто обробіток ґрунту без обертання скиби, головне завдання якого — розпушування ґрунтового шару завглибшкидо 40 см із збереженням рослинних решток на поверхні, кришіння, часткове перемішування та розущільнення ґрунту. Головним агрегатом для проведення зазначених сільськогосподарських робіт є глибокорозпушувач. У багатьох країнах Західної Європи, США та Канаді широко поширене глибоке розпушування й застосовують його на переущільнених ґрунтах. Українські фермери не відстають від закордонних колег і на своїх полях все більше впроваджують глибокий обробіток ґрунту.

Позитивами такого обробітку є:

 – застосування на ґрунтах всіх типів, видів і різновидів, із великим діапазоном вологості (до 30%);

 – збереження органіки у верхньому родючому шарі ґрунту;

 – збільшення біологічної активності ґрунту (ґрунтових бактерій, дощових черв’яків та ін.), а як наслідок — підвищення його родючості;

 –  зниження вітрової та водної ерозій ґрунту;

 –  збільшення аераційних шляхів в ущільнених шарах ґрунту;

  – зменшення енерговитрат у процесі вирощування рослин (зниження витрат палива близько 18% порівняно з оранкою);

 – позитивний ефект від глибокого розпушування може тривати два-п’ять років.

  Хлібороб-практик оцінить незалежне гідравлічне регулювання робочої глибини для кожного ряду глибокорозпушувальних лап окремо. Це дуже зручне рішення. У складних умовах, наприклад в найвологішій частині поля тракторист може працювати тільки з одним рядом лап. У разі налипання ґрунту на робочі органи машини їх можна очистити шляхом піднімання цілого ряду лап.

За конструкційно-технологічною компоновкою агрегату після глибокорозпушувальних лап обробіток виконують диски, які попарно розміщені на стійці. Вирівнюючі диски забезпечують часткове перемішування рослинних решток із ґрунтом та вирівнювання борозен, що утворюються після проходу глибокорозпушувальних лап.

Завершують обробіток ґрунту два шпороподібні котки, які обертаються в підшипниках, що не потребують технічного обслуговування. Вони подрібнюють, вирівнюють, ущільнюють верхній шар ґрунту, створюючи умови для накопичення і збереження вологи.

Руйнування «плужної підошви » та забезпечення якісного глибокого розпушування ґрунту відбувається завдяки криволінійній формі стійки, яка утворює разом з долотом три кути:

 – перший кут інтенсивно руйнує «плужну підошву»;

 – другий кут стійки перемішує рослинні рештки з ґрунтом;

 – третій — готує перемішані органічні рештки до фінального обробітку.

Значний ефект від використання чизеля забезпечується на ґрунтах, що зазнали водної та вітрової ерозій. Глибокий безполицевий обробіток ґрунту зі збереженням рослинних залишків на поверхні ґрунту сприяє кращому проникненню вологи в нижні шари ґрунту, запобігає утворенню ущільнюючого шару та руйнуванню ґрунтових агрегатів на недопустимо дрібні фракції (ерозійно-небезпечні частини) з подальшим їхнім вимиванням.

 

 

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити
Перейти ВВЕРХ