Найцікавіше

Новинки від австрійської компанії Pöttinger, представлені на “Інтер АГРО 2018”

Австрійська компанія Pöttinger під час виставки «ІнтерАГРО 2018», що проходила в Києві з 30 жовтня по 1 листопада, представила низку новинок у трьох сегментах: техніка для малих і середніх господарств, техніка для великих господарств і кормозаготівля.

Увазі малих і середніх сільгоспвиробників були представлені машини Multiline, Aerosem та плуг Servo 35 S. Агрегат Multiline представники компанії Pöttinger охарактеризували як комбінацію дискової борони з механічною сівалкою, значно дешевшу від повноцінного посівного комплексу. Так, ціна сівалки у представленій на виставці комплектації становить близько 74 тис. євро, а взагалі – від 60 тис. євро.

Машину Aerosem, яка на минулорічній виставці AgriTechnika в Ганновері отримала 3 срібні медалі за інновації, фахівці назвали комбінацією пневматичної зернової сівалки з сівалкою точного висіву. Контроль за кожним сошником дає змогу вносити добрива як завгодно: або разом з кукурудзою в рядок, або зліва й справа від рядка, або біля рядка. Ця комплектація машини дає можливість висіву кукурудзи подвійним рядком, який забезпечує оптимальну площу живлення, кращу освітленість, а, отже, приріст урожайності в 7-8% за тієї самої густоти висіву.

Оборотний плуг Servo 35 S, який на європейському ринку встиг стати найпопулярнішим плугом в асортименті Pöttinger, призначений для господарств розміром від 500 до 1500 га і тракторів потужністю від 100 до 200 к. с. До особливостей плуга відносяться повністю незалежне налаштування входження в грунт першого корпусу і лінії тяги, посилену раму та спеціальний гідроциліндр для обороту плуга.

Для великих господарств призначені дискова борона з шириною захвату 8 і 10 м, а також нова комплектація посівного комплексу Terrasem. «В останньому тепер можна вибрати варіанти або зі стандартною дисковою бороною, або з хвилястими дисками для вертикального обробітку. «В останньому випадку обробляються смуги завширшки 45 мм, а міжряддя залишаються необробленими», – відзначає спеціаліст компанії Pöttinger Володимир Мірненко.

Широкозахватна дискова борона випускається в двох варіантах. У першому глибина налаштовується скобами, а потоки гідравліки – через перемикач. У другому, дорожчому, всі налаштування можна виконати автоматично.

 

Перейти ВВЕРХ