РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Ціна: 8300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Ціна: 124000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Фреза Grimme GF75-4

Ціна: 9900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити

Найцікавіше

Степанівський елеватор, що входить до ГК UkrLandFarming залежний від потужностей Укрзалізниці

Степанівський елеватор ТОВ «Агротермінал Констракшн», який входить в структуру ДК UkrLandFarming Олега Бахматюка, ємністю одноразового зберігання зерна 488 тис т. за 15 годин може відвантажувати 54 вагона-зерновоза. Але сьогодні існує проблема з відвантаженнями таких партій в зв’язку з дефіцитом вагонів. Про це повідомила керівник Степанівського елеватора ТОВ «Агротермінал Констракшн» Оксана Васильченко.

«Одночасно ми можемо приймати на елеватор три культури, і це на сьогоднішній день складає 11 тис. т, також проводимо очищення і сушку зерна. У нас є потужності, щоб кожен день відвантажувати до 70 вагонів за добу, а це близько 5 тис. т. Це найвищий показник в Україні. Зараз елеватор завантажений на 80%, і якщо «Укрзалізниця» не підведе, то зможемо прийняти весь обсяг кукурудзи, вирощений підприємствами холдингу, до 20 листопада», – розповідає Оксана Васильченко. За її словами, зараз елеватор працює цілодобово в 4 зміни, приймаючи зерно не тільки з підприємств ГК UkrLandFarming, але також з боку.

На елеваторі встановлено найсучасніше обладнання, починаючи від виробничої лабораторії, а також очисних і сушильних комплексів потужністю 800 т / год.

«Ваговий комплекс складається з 4-х ваг для надходження зерна і двох – на відвантаження. Ваги розраховані на ваго підйомність в 80 тис. т. З кожної машини щупом беруть зерно для проведення аналізу в лабораторії. Там визначається якість зерна, після чого технолог направляє його на приймання. На лінії приймання одночасно може прийматися дві культури і розвантажуватися 6 автомобілів», – розповідає Оксана Васильченко.

Вона зазначає, що даний елеватор забезпечує повний цикл, включаючи прийняття поступки, ухвалені лабораторні дослідження, доопрацювання зерна – очищення, при необхідності сушку, зберігання і відправку в порти. «Перед відправкою зерна на зберігання проводимо лабораторне дослідження. Після чого культури упорядковано відповідно до класів. Кожен клас має окремі силоси для зберігання. На елеватор ми можемо приймати такі культури як пшениця, кукурудза, соняшник, соя, рапс», – уточнює завідуюча лабораторією Степанівського елеватора «Агротермінал Констракшн» Алла Лякутін.

За її словами, в лабораторії встановлено один з кращих приладів для проведення аналізів – Infratec TM 1241. Наприклад, у пшениці він визначає за хвилину такі основні показники як білок, вміст крохмалю, клейковини, вологість.

Для довідки: Степановський елеватор «Агротермінал Констракшн» ГК UkrLandFarming в смт Степанівка Сумської обл. має потужність 488 тис. т одноразового зберігання зерна. Зерносховищем користуються як підприємства групи UkrLandFarming, так і інші підприємства регіону. За добу елеватор приймає 11 тис. т зернових. Крім того, компанія UkrLandFarming має ще 16 елеваторів.

 

 

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити
Перейти ВВЕРХ