РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Ціна: 8300$
Купити

Найцікавіше

В наступному сезоні очікуються рекордні показники експорту української кукурудзи

Агропромисловий комплекс — один з найприбутковіших секторів української економіки (17% ВВП). Саме він формує значну частину державного бюджету. В Україні задіяні понад 35 000 господарств, які займаються вирощуванням олійних та зернових культур.

Українська аграрна продукція користується попитом по всьому світу, але найбільше її споживають Нідерланди, Іспанія, Саудівська Аравія, Білорусь та Туреччина. Розуміючи важливість агросектора для України, Інститут аграрної економіки НАН щороку складає прогноз врожайності ключових культур: соняшника, пшениці та кукурудзи. Цього року в Україні намолотили 34,6 млн т зерна, що вдвічі менше, ніж за рік до того. Та попри це українське зерно продовжує експансію нових ринків — Індії, Єгипту та Бангладеш.

Натомість урожай кукурудзи цьогоріч має бути високим — близько 26,3 млн т та може на 9,3% перевищити врожай 2017-го. Також позитивний прогноз маємо щодо соняшника — минулого року показники впали, але обсяги виробництва повинні відновитися. Щоб краще розуміти український агроринок, ми у компанії BASF не тільки зважаємо на прогнози, але й тримаємо зв’язок безпосередньо з аграріями. Так, на практиці українські поля найбільше засаджені пшеницею та соняшником, але експортний потенціал української кукурудзи у сезоні–2018/2019 може досягти рекордного значення. Основні ринки її споживання — Нідерланди, Іспанія та Єгипет.

Наприклад, один з учасників «Клубу новаторів агробізнесу» Юрій Бєлінський, який має фермерське господарство «Альфа» на Харківщині, розповів нам про врожай кукурудзи. Порівняно з попередніми роками, коли врожай сягав 11 т, цьогоріч культура не дає показових результатів через негоду. Проте відмінно показали себе зернові. Сама лише Харківщина вже зібрала 2,3 млн т, а це один з найбільших показників по Україні, враховуючи низькі прогнози

Інституту агроекономіки. Щодо соняшника поки сказати складно — зараз лише триває фаза його росту. Збір озимої пшениці вже залишає бажати кращого, повідомляють аграрії західних областей. Зокрема, деякі з них скаржаться, що близько 20% зерна озимої пшениці не відповідають держстандарту за якістю. Аграрії вважають, що таку ситуацію спричинили затяжні опади під час збору врожаю. Про проблеми врожаю розповів й інший учасник «Клубу новаторів агробізнесу» BASF — Сергій Косюк, власник господарства «Перше травня» на Херсонщині. Цьогоріч висока вологість та рання весна (яка скоротила час, придатний для сівби) не дозволили показати високий результат ярому ячменю. Ситуація з пшеницею на півночі України інакша. Наприклад, ще один член клубу новаторів» Максим Даниленко, який очолює господарство «Олімп» Черкаської області, відзначив, що цьогоріч має гарний результат у 58 ц/га пшениці.

Тож північний регіон сподівається виправдати високоврожайність сої, кукурудзи та соняшника — першим двом сприяла погода, а соняшник підтримували морфорегулятором-фунгіцидом Архітекттм. Аграрії розраховують отримати якісний урожай, і ми раді їх у цьому підтримувати. Для гарного результату щороку ми рекомендуємо аграріям використовувати препарати, що допоможуть посівам розвиватися за будь-яких умов. Для нас результат урожайності — це у тому числі результат якості наших продуктів. Найкращий спосіб для господарства продемонструвати високі показники — це першочерговий вибір надійних партнерів у засобах захисту рослин.

Повідомляє LANDLORD

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити
Перейти ВВЕРХ