РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити

Найцікавіше

Компанія CLAAS представила аграріям свої інноваційні розробки

На Міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018», що відбулась у Києві з 30 жовтня по 1 листопада компанія CLAAS представила свої інноваційні розробки та запропонувала аграріям передові інноваційні розробки.

Цьогоріч на виставковому майданчику компанія CLAAS представили найбільш затребувані на українському ринку моделі: причіпна дискова косарка CLAAS DISCO 3200 TRC, рулонний прес-підбирач зі змінною камерою пресування CLAAS VARIANT 450, самохідний силосний комбайн CLAAS JAGUAR 960 з кукурудзяною жаткою суцільного зрізу CLAAS ORBIS 750 3T.

Окремої уваги заслуговували самохідні силосні комбайни CLAAS JAGUAR, що відомі майже кожному аграрію України. Адже унікальна концепція потоку рослинної маси, широкий вибір зернових процесорів «корн-крекерів», у тому числі запатентованої технології SHREDLAGE («шредледж»), і потужність до 884 к.с. дають гарантію надійної роботи під час заготівлі високоякісних кормів, яка перевірена і підтверджена українськими аграріями. На виставковому майданчику була представлена модель JAGUAR 960 з кукурудзяною жаткою суцільного зрізу ORBIS 750 3T. Потужність даної моделі становить 653 к.с. Барабан оснащений 24 ножами, діапазон зміни довжини подрібнення від 4 до 22 мм, а також до 44 мм за умови встановлення половини комплекту. Модель має безступінчастий привод приставки, а також систему внесення консерванту з баком на 375 л в серійній комплектації. Особливістю даної моделі є зерновий процесор SHREDLAGE . Дана технологія передбачає інтенсивну обробку кукурудзяного силосу за збільшеної довжини подрібнення (до 26-30 мм). Вальці процесора SHREDLAGE мають пилоподібний профіль та спеціальну спіральну проточку, а різниця частот обертання між ними становить 50%! Таким чином досягається повне розтирання кукурудзяних зерен, подрібнення початків та шматування листо-стеблової маси з розщепленням її на волокна.

Косарка CLAAS DISCO 3200 TRC – це причіпна модель косарок, які розраховані для агрегатування з малопотужними тракторами (80 к.с.). Робоча ширина становить 3 м, денна продуктивність – до 30-35 га/день. Косарка оснащена вальцевою плющилкою для заготівлі сінажу/сіна з бобових трав; системою гідропневматичного розвантаження косаркового бруса ACTIVE FLOAT, яка робить косарку легкою, а скошування – чистим; системою індивідуального захисту косаркових дисків від пошкоджень через потрапляння сторонніх предметів SAFETY LINK, яка запобігає пошкодженню приводу косаркових дисків; а також економним карданним валом, який дозволяє працювани при зменшених обертах ВВП (850 об/хв замість 1000 об/хв) і економити при цьому до 20% пального!

Рулонний прес-підбирач CLAAS VARIANT 450 – це прес-підбирач зі змінною камерою пресування для заготівлі сухих кормів: сіно, солома. Унікальністю пресів CLAAS VARIANT є те, що ротор приводить рулон в рух на початковій стадії формування рулона. Це дає змогу пресу працювати відразу ж на максимальній робочій швидкості, адже старт формування рулона — гарантований. Камера пресування має 4 безкінечних ремені, які можуть формувати рулон діаметром від 0,9 м до 1,55 м. Швидкість руху ременів становить 3 м/с і є найвищою на ринку. Відкривання і закривання задньої кришки відбувається за 6 секунд, що є запорукою високої продуктивності та мінімального часу простоїв машини. Компанія CLAAS пропонує всі моделі пресів VARIANT з автоматичною системою змащення в стандартній комплектації.

Окремо представники компанії презентували інноваційну розробку система дистанційної сервісної підтримки від дилерів CLAAS REMOTE SERVICE. З її допомогою сервісний інженер матиме змогу здійснити віддалену діагностику. Дана технологія буде обов’язковим елементом кожної потужної самохідної одиниці виробництва CLAAS вже в наступному році.

Також у наступному році CLAAS запропонує відчути усю «інтелектуальну» потужність передових LEXION гібридної 700-ї та клавішної 600-ї серій. Зернозбиральний комбайн LEXION 770 на напівгусеничному ходу TERRA TRAC з системою контролю потоку маси AUTO CROP FLOW, що захищає системи обмолоту, сепарації та подрібнення незернової частини врожаю комбайна від перенавантаження і забивання, а також значно подовжує строк служби клинопасових передач приводу цих систем.

Окрім новинок, представники компанії запевнили, що у наступному році CLAAS ще потужніше розвиватиме напрямок trade-in. «Все більше клієнтів бажають оновлювати свій парк техніки за допомогою системи trade-in, тож цей напрямок продажів буде одним із пріоритетних для CLAAS» — повідомив Вадим Постригань, керівник відділу продажів CLAAS.

Повідомляє LANDLORD

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 14900$
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити
Перейти ВВЕРХ