Найцікавіше

Тенденції на ринку агрострахування польових культур

В 2018 році  найдешевше було страхувати соняшник ( 1,6%), а найдорожче –  цукровий буряк ( 7,1%). Про це інформують фахівці проекту МФК «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії».

Як показують дані, вартість агрострахування основних польових культур, таких як кукурудза та озимий ріпак становила від загальної суми страхування 2% та 3,15% відповідно. Вони посідають друге за третє місце після соняшнику та цукрового буряку. Яра пшениця на рівні з озимим ріпаком були застраховані на 3,1%, озима пшениця – 3,5%.

Проект “Розвиток фінансування аграрного сектору у Європі та Центральній Азії”, що був заснований Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з урядами Австрії та Угорщини проводить масштабну просвітницьку кампанію, спрямовану на популяризацію аграрного страхування як основного інструменту управління ризиками, котрий допоможе українським агровиробникам керувати та протидіяти сільськогосподарським ризикам і тим самим сприяти збільшенню виробництва та розвитку сільського господарства в цілому. Проект IFC сприяє запровадженню практичної та життєздатної системи фінансування аграрного сектору. Основне завдання даного проекту – це запровадження інноваційних  фінансових інструментів та інструментів  управління ризиками для  малих та середніх сільгоспвиробників.

 

 

Перейти ВВЕРХ